czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

jednak pomyliłem się. to nie ta strona. posiadacie jakąś stronę na potwierdzenie tego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

dla przypomnienia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

Bede jechał dziś lub sobota rano - tel 506-14-36-36

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

tak ale trzeba dobry wybrac zeby sie paznokcie trzemaly



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

@ zenek.f
...
Nie jest ważne, na jakich blachach jeżdzisz. Nie jest ważne, z ilu rzęchów poskładany jest czyjś grat. Ważna jest tzw. kultura techniczna: sposób jazdy, szybkość, odróżnianie chociażby lewego od prawego pasa. Tu powinna bezwzględnie interweniować policja. I karać. To, co wydzrzyło się w Piąticy, jest wynikiem braku kultury. "Co to nie ja!". "Jakim samochodem jeżdżę!"
Szpan pomieszany z chamstwem, brakiem pomyślunku i wyobrażni. Z tym trzeba walczyć; chodzi przecież o śmierć lub życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

Na stronie nie ma chyba tej oferty. Albo do biura Netii, albo do chłopaków z serwisu Oni też mogą podpisywać umowy. Zapytam się znajomego czy mogę podać numer telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

Polecam ten zakład, gdyż jakość wykonania i cena idą w parze!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

sam siebie nie pytaj bo nie możesz podpisać.
Chyba jestes przedstawicielem netii, masz link do waszej super oferty:
http://www.netia.pl/oferta-dom/internet/internet-premium-max-50.html
z adnotacją, jeżeli to możliwe jak nie to najszybsza prędkość jak pójdzie łaczem, czyli w większości po starych kablach TP SA.
Jam mam IST od początku i nie narzekam, a takie wyskoki o "super internecie" już się zdarzały wystarczy wspomnieć Inet, Netster itp. i kto miał u nich łącze może napisac więcej.
Oczywiście wolny wybór. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

Gdzie są w Łomży można chodzić na aerobik.Gdzie polecacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

czasami mądrze Prawicie.ciężko nie zauważyć racyji.jestem ciekaw jak się po Waszemu ma lewy pas,do zachowania ograniczonej prędkości(nie dotyczy baranów toczących się po lewicy 100km/h na autostradzie)...hmmm...czyli,że jednego przepisu(czyt.wygodniejszego DLA MNIE)inni użytkownicy muszą przestrzegać,bo wtedy JA MOGĘ łamać kolejny?...,kto wymysla ten kodeks?

słowo klucz:

WYOBRAŹNIA


______________niech spoczywa w pokoju ___________________
______________________________________________________





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

Witam wszystkich.
Jestem pracownikiem salonu jubilerskiego przy ulicy Długiej 21A.
W odpowiedzi na powyższe posty chciałbym zaprosić wszystkich poszukiwaczy pierścionków zaręczynowych do naszego sklepu.
Bazujemy na sprzedaży w naszym mieście jak również na allegro pod nazwą "JUBILERz" tutaj przykład http://allegro.pl/pierscionek-z-brylantem-klasyczny-zareczynowy-i2683689376.html
Posiadamy pierścionki takich firm jak VERONA (www.verona.pl) , Aren'art (www.arenart.pl) , Diam'or (www.diamor.pl) i wiele innych.
Wszystko co znajdziecie na tych stronach częściowo mamy w naszym sklepie, jeżeli czegoś nie mamy jest na zamówienie.
Co do zakupów na Internecie czy salonach typu Apa… Kr…, mamy taką przewagę że możemy zaproponować klientowi taki sam towar w lepszej cenie. W salonach które wyżej wymieniłem klient dopłaca za koszty prowadzenia takiego salonu ( czyli reklama w gazecie, telewizji, Internecie; same koszty czynszu w galerii są bajońskie); tyle na ten temat, decyzja należy do Was, moim zdaniem w tych czasach chyba nie warto przepłacać tylko dla tego że kupiło się coś w Apa… czy Kr...
Do pierścionków z brylantami czy innymi kamieniami szlachetnymi dajemy certyfikat autentyczności potwierdzający z jakiego kruszcu jest wykonany i jakieś wielkości i czystości są kamienie; jedno dopasowanie pierścionka robimy gratis; grawer na pierścionku lub na pudełku również zrobimy gratis; do pierścionka jest zawsze ładne etui. Wszystko jest podane jak należy, jest to przecież produkt luksusowy, zaręczyny są raz w życiu :)
Jeszcze raz serdecznie zapraszam, jeżeli macie jakieś pytania podaję maila (zlotosrebro.zp@wp.pl)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

nom



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=30172

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

i sama zabije i oprawi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

happy... te drugie dodz sa aktualne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krystian Kratiuk: „w Wielkanoc idziemy do kościołów!”. Mocna odpowiedź na plany Niedzielskiego

dawid985 napisał(a):

> Dziś przed 15 widziałam ładnego, rudego kota przed Urzędem
> Wojewódzkim na Nowej od strony Purzeczko, prawdopodobnie
> czyjś, bo wyglądał na zadbanego


Czy wygladal podobnie jak ten na zdjeciu ponizej:
http://imageshack.us/photo/my-images/338/dsc00031mi.jpg/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org