sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po kigo wała kopać się z końmi, oszołomami którzy są przeciwnikami szczepień na coronawirusa ?

już w dupe nie lezo te kebaby,ciągle ktoś otwiera nowego kebaba po cholere to,i zachwala że taki dobry,kebab dobry to po pijaku i jak chce się jeść a tak to bym nietknął bleeeeeeee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po kigo wała kopać się z końmi, oszołomami którzy są przeciwnikami szczepień na coronawirusa ?

Podniecacie się tym IST ja by to jakiś cud techniki był. Dali 20Mb za 60 zł i tyle od dłuższego czasu nic nie zmieniają a tu niestety świat idzie do przodu. W większych miastach prędkość 100Mb to powoli robi się standard dla przykładu UPC daje 150Mb w Warszawie Vectra daje 80Mb w Białymstoku Koba czy Internetia już dawno na osiedlach oferują 100Mb i telewizję IP, nie ma w tym nic dziwnego. Cieszy mnie że i do Łomży w końcu dotarł porządny dostawca który zmusi innych dostawców internetu trochę do myślenia i w końcu oferuje porządny internet za normalną cenę bo 20Mb za 60 zł to już raczej nie jest atrakcyjna prędkość i cena. Ja osobiście polecam internet z tej firmy, ale wiadomo każdy chwali swoje bo uważa że dokonał najlepszego wyboru i płaci najmniej ale czy na pewno ??

Pzdr
Paweł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po kigo wała kopać się z końmi, oszołomami którzy są przeciwnikami szczepień na coronawirusa ?

Mylisz pojęcia Netia a Internetia to dwie różne firmy. Netia robi po drutach tepsy Internetia robi na swojej infrastrukturze, na swoich światłowodach i do domu wchodzi normalna skrętka prosto do komputera lub routera telefonu z TP nie musisz mieć wcale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po kigo wała kopać się z końmi, oszołomami którzy są przeciwnikami szczepień na coronawirusa ?

o widzę dwóch głównych piszących ten wątek zna nawet strukturę netii. po wpisaniu internetia w goole wyskakuje jakoś dziwnie oferta netii i po wpisaniu www.internetia.pl również otwiera csię strona netii a i logo podobne, a Internetia to chyba "firma córka" netii, a swoją drogą jesli jesteście zadowoleni to bardzo dobrze . Ze swojej strony kończe wątek i "nie zaśmiecam tematu", tylko jak coś piszecie to piszcie uczciwie i jak ktoś wcześniej pisał uważajcie, zeby nie ściągnąć całego internetu. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po kigo wała kopać się z końmi, oszołomami którzy są przeciwnikami szczepień na coronawirusa ?

trochę drogo jak na Łomże, ale mam nadzieję, że warto będzie wydać 75 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po kigo wała kopać się z końmi, oszołomami którzy są przeciwnikami szczepień na coronawirusa ?

Sprzedam lampe uv do robienia paznokci akrylowych lub hybryfowych. Uzywalam ja 5 razy i stwierdzilam ze nie mam talentu do robienia tego sobie sama. Dobra cena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po kigo wała kopać się z końmi, oszołomami którzy są przeciwnikami szczepień na coronawirusa ?

no co yhy? Chcesz sprzedac czy przytakiwac?

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po kigo wała kopać się z końmi, oszołomami którzy są przeciwnikami szczepień na coronawirusa ?

proszę o pozwolenie do lądowania ..... psssst odbiór



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po kigo wała kopać się z końmi, oszołomami którzy są przeciwnikami szczepień na coronawirusa ?

jantar
Może kiedyś sam tego doświadczysz i wtedy zobaczymy czy siebie samego nazwiesz mordercą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org