sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŚWIRUS

stolarz może pomylić się tylko 10x więcej palców nie posiada ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

w yam jest git nie wiem co wam biega ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

RADEK a Ty wyszedłeś , reanimowałeś? umówmy się, że ludzie w takiej sytuacji są w szoku, mało kto zna podstawy reanimacji, wiekszość się boi by nie zrobić krzywdy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

Tak gwoli ścisłości - 8-9 MB/s to jest 64-72 Mb/s a nie ponad 90... Bo 1MB/s=8Mb/s [ogólnie rzecz biorąc - 1B(ajt)=8b(it)]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

Hej a ja chodzę na aerobik na Pływalnie na Wyszyńskiego niedaleko polo tam na górze są prowadzone zajęcia z aerobiku od poniedziałku do czwartku w różnych godzinach, fajne panie prowadzące miła atmosfera. A i niedawno powstała gruba aeroboxu czyli połączenia aerobiku z elementami boksu i kick-boxingu.

Także jeśli któraś z pań by chciała poćwiczyć to więcej pewnie powiedzą panie na plywalni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

Normalny gaz to się pali płomieniem a tu musi być talki co się żarzy.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

w motoryzacyjnym popytaj jak mają świece żarowe to i gaz będą mieli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

Po co mam być w tej grupie snobów i użerać się z ludźmi jak wole pracować gdzie pracuje i mieć spokojny sen, ten który założył temat i cała reszta niech zakłada własne biznesy i napędza naszą kochaną gospodarkę !

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

w Zambrowie na AWP koła pizzeri przy parkingu jest budka z cukierni : ciasta , ciastka torty itp tam widziałam cały asortyment do dekoracji. Może popytaj w cukierni tam gdzie robią torty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

Na basenie w sp10 jest wywieszona lista instruktorów pływania. zdecydowanie polecam wybrać indywidualną naukę pływania. Pomimo wyższej stawki za godzinę, dziecko o wiele szybciej zaczyna pływać. osobiście polecam lekcje z Panem Rafałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

Jak pracowałem to płacił dwa razy w tyg.środa i sobota.Praca była ciężka i ciągle narzekali że się wszyscy opier.... jak się zwalniałem to z wielkim bólem płacił od ręki należną kwotę.A jak przyszło zapłacić za nadgodziny i niewykorzystany urlop to dopiero ciśnienie skoczyło.Nie wiem jak teraz jest.Łatwiej postać pod bramą i się dopytać pracowników.Ekipa raczej się dużo nie zmieniła.Szefostwo tym bardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŚWIRUS

nmzc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org