sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
afery Obajtego ciąg dalszy

A powiedział ile płaci tego podatku, że tak się mądrzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afery Obajtego ciąg dalszy

Raczej nie tuleje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afery Obajtego ciąg dalszy

@
saddam

Masz rację. Kmiot powinien zająć się tym, do czego jest stworzony - gnojem mianowicie. Nie rozbijaniem się fordami i zabijasniem niewinnych ludzi. Samochód wyrazem cywilizacji!? Wiadomo przecież, że wieśniaka z wiochy wygonisz, ale wiochy z wieśniaka nigdy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afery Obajtego ciąg dalszy

Zastanawiam się po co wypisujecie takie rzeczy???Wypadek zdarzył się i Wasze słowa tego nie cofną;(
Po co oceniacie kto zawinił?piszecie jak byście tam byli i wszystko widzieli.Bardzo współczuje rodzinie motocyklisty,ale nie ma co wieszać psów na kierowcy forda.On i tak będzie miał to przed oczami do końca zycia i będzie musiał z tym żyć.To jest chyba największa kara.Uważam że powinniście tą dyskusję zakończyć bo ona i tak do niczego nie prowadzi ani w niczym nikomu nie pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afery Obajtego ciąg dalszy

to ja tez musze cos wymyslic :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afery Obajtego ciąg dalszy

gumoria

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afery Obajtego ciąg dalszy

nikt mądry by takich głupot niepisał jantar 5555 to jakis wychuchany mieszczuch żal bierze za te jego wypowiedzi , porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afery Obajtego ciąg dalszy

szkoda ze po wypadku kierowcy idioci nie wyszli pomagać udzielić reanimacji tylko gapili się i dopiero jak karetka przyjechała to zrobili reanimacja ale bylo za późno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afery Obajtego ciąg dalszy

ja mam 20 palców nie wiem jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afery Obajtego ciąg dalszy

jantar tacy ludzie jak Ty powinni oddychac innym tlenem niz my. Co Ty za glupoty piszesz. Zycie jest kruche i nigdy ale to nigdy nie wiadomo co moze czlowieka spotkac. Ty pewnie jestes z tych ludzi "co to nie ja". Oczywiscie nie zycze tego Tobie, ale kiedys moze i Tobie zycie zgotowac taki los ze bedziesz plul sobie w brode za te brzydkie slowa tutaj wypisane.



Kondolencje dla rodziny zmarlego. Lepiej bedzie zeby rodzina tego nie czytala.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afery Obajtego ciąg dalszy

Temu Panu juz podziekujemy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: afery Obajtego ciąg dalszy

Dzięki Speedy za recenzje teraz to na pewno pójdę. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org