sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TVN okradło nas na 17 milionów złotych

Hamburger- to jakas masakra, nigdy wiecej! Kotlet był zielony! Niestety musiałam zjeśc sama bułkę z warzywami i sosem.....kotlet poszedł do kosza, na sam widok robiło sie niedobrze.....nie polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN okradło nas na 17 milionów złotych

no no, właśnie tak bylo, pamiętam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN okradło nas na 17 milionów złotych

Gdyby w Łomżyńskim Towarzystwie Opieki Nad Zwierzętami więcej było młodych, przebojowych ludzi łatwiej byłoby coś zdziałać i dogadywać się z władzami miasta oraz z gminami. Na pewno wtedy z czasem polepszyłby się
los zwierząt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN okradło nas na 17 milionów złotych

to w lomzy maja pierscionki z brylantami? ;] gdy ja szukalem odwiedzilem wtedy 1 czy dwa i powiedziano mi ze są tylko z cyrkoniami, bo te z brylantami sie nie sprzedaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN okradło nas na 17 milionów złotych

oczywiscie ze nikt nie kupuje motocykla zeby sie toczyc 50 km /h chociaz raz na jakis czas musza przy.... pod odciecie a jak wiadomo 200 osiagnac motocyklem to moment chfila .





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN okradło nas na 17 milionów złotych

Tam mają też używane więc nie musisz szukać na forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN okradło nas na 17 milionów złotych

o rany!! no dobrze niech idzie sie sadzic!! kolejna ofiara!! prosze was!! umowy o prace sie czyta a to ze sie zdecydowales pracowac w weekendy czy swieta to twoja sprawa, wcale nie musiales - nikt nad glowa nie stal! teraz zal i placz, czlowieku rusz dalej nie patrz za siebie i postaraj sie o dobre referencje jesli jestes mlody i je wykorzystaj! a nie sleczysz przed kompem i sie zalisz i grozisz pozwami..(zal i porazka)..na sady strata czasu i przede wszystkim cierpliwosci!


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN okradło nas na 17 milionów złotych

Od tej śmietany już boleści dostaję...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN okradło nas na 17 milionów złotych

Prawdopodobnie tuleje na wahaczu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN okradło nas na 17 milionów złotych

z gomorjo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN okradło nas na 17 milionów złotych

Formatowanie tekstu [] [] [] [] [] [] ][ ][ [] [] ][ []





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org