sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

a co taka dobra jest ta kosmetyczka? z beauty sun

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

ja tam mialem prawko 5 dni po 18 urodzinach zdane i nie narzekam,nie mniej jednak uwazam ze granica powinna byc podniesiona bo wlasnie te pierwsze 2 -3 lata tak czlowiek sie musi wyszalec bo to szkoła jeszcze itp .. Macie racje,kat B od 21 lat

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Zamówiłem jedzenie przed 21:00, zapewniono mnie, że czas oczekiwania to ok. 20 minut. Jedzenie otrzymałem o 22:05, bo po co wysyłać dostawcę skoro można po zamknięciu lokalu (Niedziela, czynne do 22:00) podrzucić wracając do domu.

Kebab słaby, zimny, frytki gumowate i zimne. Jedyne co mi smakowało to sos ostry, który był smaczny.


Dostawca też pozostawia wiele do życzenia...




Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Oprócz wolontariatu jestem członkiem łomżyńskiego TOZ.Zapraszamy również i będziemy działać.Bo aktywnych osób bardzo brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Wszyscy obwiniają 21 letniego kierowcę!!! A nikt nie pomyślał o tym motocykliście! Nie wierzę że przy 50km/h możną zginąć! Motycykliści to też szaleńcy nawet 30 letni!!! A tak w ogóle to jeszcze policja wyjaśnia całą sprawę także nie osądzajmy kierowców po wieku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Nie wymieniałem tego wszystkiego z powodu drgań,a im szybciej jadę drgania są coraz mocniejsze. A opony już wyeliminowałem, dziś założyłem od kumpla i było to samo. Cóż.. dzieki za wszystkie odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Dziękuje bardzo Angel:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Autor: Zenit (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25-10-12 12:20
Całe przednie zawieszenie remontowałem nie cały rok temu







Taa najtańszymi częściami --- to co się dziwisz teraz ---zastosuj do naprawy części LEMFÖRDER pojeździsz drugie 20 lat bez zagladania;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

dajcie zdjecie pieska na forum - wydaje mi się że dzięki temu będzie szybciej ze zalezieniem domu dla niego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Francja elegancja !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Zenit,zbyt często marszczysz freda,ręcę Ci drżą i to może być przyczyną Twego problemu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Gdzie w Łomży można roztoczyć felgi?? chodzi dokładnie o otwór centrujący

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Witam, czy orientuje się ktoś gdzie w Łomży dostanę czyściwo bawełniane ??





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

A jakie imiona lubisz??może wiekszośc nie powinna się tutaj wypowiadać szeryfie;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Dziś o godz 18 na ulicy Stacha Konwy przy wecie zgubiono złoty pierścionek z dużym oczkiem. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt, dziękuję.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Jasiu w jakim osk robiłeś kat c i jak dawno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Transponder idz do h.....a z tym twoim Masakra....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Chcesz Patusię???


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

h;k

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Widziałeś gdzieś dwa pasy w terenie zabudowanym? Po szosie jadę 90 a jak tylko jest prawy pas to na niego zjeżdżam. Nie obchodzi mnie to że możesz spać dwie noce w ciężarówce i nie mam zamiaru z tego powodu łamać przepisów i jechać szybciej niż 50 jeżeli jest takie ograniczenie bo wyobraź sobie że zazwyczaj w takich sytuacjach obok mieszkają ludzie, którzy chcą przejść przez przejście, włączyć się do ruchu itp. Zacznij szanować innych użytkowników ruchu i ich prawo do tego że mogą jechać zgodnie z przepisami.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Tuleje na wahaczach wymieniałem nie dalej jak rok temu, wspominałem o tym wyżej. Przy hamowaniu drgania się nie nasilają, sam już nie wiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

ktos Cie tu zapraszal ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Co do cyganów to też nie reguła. Ja w Londynie spotkałam przypadkowo cygana z Łomży, z okolic starego miasta i bardzo mi pomógł bo byłam w podbramkowej sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Nadmiar śmietany szkodzi na wątrobę
W ciemno bym nie jechał, lepiej z jakimś światełkiem, a najlepiej słoneczkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Dopiero gnojowicą zaleciało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Hey.
Widzę niezły temat się u was kręci, jeden drugiego przedrzeźnia pisze na niego, co popadnie i co tylko się da, szkoda połowa z was nie zna karczmy i tylko żeby coś normlanego napisać to czyta posty, które mogą wam pasować i zaczynać je komentować nie potrzebnie, jednak nie o to chodzi.
Chodzi o to, że każdy, kto chce złe dla właściciela karczmy to zamiast się zgłosić do niego to szukać wejścia przez forum miasta, nic to nie zimni, jeden gada o kotletach, drugi o kradzieży trzeci o dopiero Marynie no i po co?
Co wam to daje? Nie wiem dokładnie ko tu jest niby poszkodowany, ale jak widać nikt, bo każdy z was nie narzeka tylko pisze prawdę jak tam jest, jak było czy coś, jednak nikt nie napisał, że do dziś tam pracuje i ma problem, dlaczego?
Boicie się tacy jesteście, że potraficie napisać, co się stało, jak jest, ale nie napiszecie, że tam i z tamtą wysyłacie post na swoją karczmę miejsce pracy i swojego dochodu, bo co? Boicie się o stratę pracy, wiem jedno ja bym na pewno zwolnił osobę, która by na moją firmę pisała coś złego. Jednak nie dorobiłem się firmy, ale małego sklepu.

Mam zwolenników i także konkurencję i to ona potrafi coś napisać, puścić plotkę, ale nie daje to nic, bo dochód mam taki sam cały czas, więc to nic nie da tak samo jest tutaj. Co da wam, że napiszecie to?

Kto ma tam trafić zjeść czy pracować to nie stanie z laptopem przed karczmą i otworzy Internet, zobaczy opinie i zrezygnuje boże, po fakcie tak? Jednak nie mówię, że jest cudownie, ale jest normalnie to, że szef jest trudny do zrozumienia to rozumiem, ale tego, co wy tu piszecie to wcale nie rozumiem.

Jeden napisze coś normalnego, że nie dobre obiady, że mało dają ziemniaków no, co tylko, ale żalić się o pracę nie wiem, kto tam to pisał, wiem, że sporo wypowiadających okradło tą karczmę, bo nie raz to słyszałem, o tym nie wstyd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Film Abraham Lincoln - łowca wampirów co o nim sadzicie ? warto obejrzeć .?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Jadą lewym po prawy jest zaje*any jak szmata. Jeden przejazd przez Sikorskiego prawym pasem i już na Nowogrodzkiej można mechanika szukac...Jantar luks. Takie zachowania trzeba tępić. Nikt nie zrozumie niestety póki ktoś z jego rodziny nie zginie podobnie...przykre. Nadal musimy uczyć się na błędach i mimo cywilizacji książek i filmów na błędach naszych, a nie wyczytanych i przekazanych przez inne zdobycze techniki. Patrz gdzie jedziesz bo pojedziesz tam gdzie patrzysz.
Pokój temu co zginął. LwG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

internet jak internet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TAK SIĘ PATOLOGI ROBI DOSTEP DO STANOWISK

Dziękuję za odpowiedź. Ja tak liczę, że u mnie będzie ok 100, ale chyba nie powinno być ciasno. Sala ma bardzo ładne wnętrze, a ogród - cudo :) W tym to chyba to 130 zł/ za os., więc cena też jeszcze przyzwoita. NO i właściciel wydaje się taki w porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org