poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aż 52 proc. badanych uważa, że za rządów PiS i prezydentury Andrzeja Dudy, w Polsce doszło do zmiany na gorsze - wynika z nowego sondażu Ipsos

A co Jasiu było dla Ciebie najdziwniejsze w psychotestach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż 52 proc. badanych uważa, że za rządów PiS i prezydentury Andrzeja Dudy, w Polsce doszło do zmiany na gorsze - wynika z nowego sondażu Ipsos

Psy uwielbiają surowe mięso, ale bywają po takim karmieniu agresywne i najedzone, nie róbcie tak:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż 52 proc. badanych uważa, że za rządów PiS i prezydentury Andrzeja Dudy, w Polsce doszło do zmiany na gorsze - wynika z nowego sondażu Ipsos

tak śledziłem ten temat poprzedni i teraz ten. Szczerze załozyciel pierwszego tematu o karczmie ma racje. najłatwiej jest sie wypowiadac o czyms o czym nie ma sie pojecia, z czym nie mialo sie do czynienia, czego nawet na oczy sie nie widzialo. a ja widzialem swego czasu za duzo. własciciele karczmy naprawde potrafia dac w kosc. nie chce tutaj nikogo obrażać ani nic ale pare słow mam do Pani i Pana Jankowskich: traktujcie ludzi jak ludzi, miejcie ten szacunek do swoich pracowników, a oni będą Państwa szanować. chyba lepiej wygląda lokal do którego czesto sie zagląda i widzi się cały czas te same twarze, tą samą obsługę. nie wygląda dobrze fakt że co chwilę pracuje tam ktoś nowy. kto ma troche oleju w głowie od razu zauwazy ze cos musi być nie tak skoro ludzie wciaż odchodzą i przychodzą nowi. rotacja w gastronomii to nic dobrego. i niech mi nikt nie mówi że nie mam racji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż 52 proc. badanych uważa, że za rządów PiS i prezydentury Andrzeja Dudy, w Polsce doszło do zmiany na gorsze - wynika z nowego sondażu Ipsos

Jak to? Psy nie dostają jedzenia tylko wodę i z tego też się cieszą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż 52 proc. badanych uważa, że za rządów PiS i prezydentury Andrzeja Dudy, w Polsce doszło do zmiany na gorsze - wynika z nowego sondażu Ipsos

Dokładnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż 52 proc. badanych uważa, że za rządów PiS i prezydentury Andrzeja Dudy, w Polsce doszło do zmiany na gorsze - wynika z nowego sondażu Ipsos

Może i jest, ale jak widzę korzystasz z vectry!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż 52 proc. badanych uważa, że za rządów PiS i prezydentury Andrzeja Dudy, w Polsce doszło do zmiany na gorsze - wynika z nowego sondażu Ipsos

Z tego co wiem to dietetyk przyjmuje w tej różowej klinice naprzeciwko dworca. Somed chyba się nazywa. Niestety, nie potrafię powiedzieć czy przyjmuje na NFZ.
Powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org