poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

może fotke dodajcie. Na pewno ktoś poważnie myślący ją przygarnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

na jakim osiedlu działa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

sali wyżej pisze ze ktoś go okradł i jest taki jaki jest,czytaj ze zrozumieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

iks de



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

netia wykupila ktores swiatlowody w lomzy? ciekawy jestem dlaczego miala by tak wzrosnac predkosc.. byc moze to nie prawda ,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

Jeśli Ratusz nie zareaguje, iż pomimo ofiarowanego jedzenia, psy w schronisku mają dietę, to może zgłosić to do TOZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

przestańcie się kłócić, przedłużyli umowę czy nie, nie musisz kraść by nie dostać nowej umowy. To standard na topolach. Właścicielka to zazdrośnica i tyle. Ja tam pracowałam, i wiem jak traktuje pracownika, ile płaci i ile godzin się pracuje, ba nawet 1 dnia wolnego na miesiąc nie masz, żebyś nie wiadomo jak byś prosił :) pracujesz do ostatniego gościa, ewentualnie zastąpi cie pan szef, bo on jeszcze jakieś sumienie ma ( nie wiem jak teraz ) Panuje tam straszna atmosfera, i na to są paragrafy !!! Co do samej kuchni , sali nie mam zastrzeżeń, jedynie stwierdzam, że jedzonko było dużo smaczniejsze kilka lat temu, złodziejstwa też nie zauważyłam, no ale nie wiem kto tam teraz pracuje, zawsze może się trafić jakaś menda

także, nie ma co bić piany , zgłoś rafik do odpowiednich organów, no i czekaj na wyrok sądu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

IST RULES

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

ja pierniczę, jak dzieci

koleżka rafik prawdę napisał co do jednego, tam kur...a jest mobbing i za to powinna zostać ukarana właścicielka, za te wyzwiska, latające obrusy po sali, za brak umów, nadgodziny, mnie osobiście wyzwała przy kliencie, tylko jeden zwrócił jej uwagę!!! itp

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

dziękuję pięknie

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

Aha, a jeśli sobie nie radzi, to cierpią psy, tak?, bo mają dietę, a wolontariusze proszą wówczas o pomoc, tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

Caterina, może twoje koleżanki współlokatoRA wezmą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

Dzięki za informacje, bo już się przestraszyłam, że zdjęcia, to tylko zdjęcia, czytałam dzisiaj na MM Łomża, bardzo fajną relację ze schroniska w Łomży od osoby w zasadzie postronnej i psiaki obejrzałam, pomyślałam, że to może na pokaz, ale jeśli nie to sama apeluję do osób, które mają dostawcze auto, żeby się zgłosili:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

Elina a ile tych skrzynek jest w koncu ? ... moze w bagażnik do osobówki sie zmieszczą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopercie Odwaliło? Komusze ZOO przy senacie RP.

figa nie mam psychotestuw bo nie zdalem .. nie nadozylem wciskac guzikuw a jak mi blyzneli fleszem to stracilem pszytomnosc .

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org