czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiadomości wydziału propagandy show. Oni naprawdę wierzą, że Polacy to idioci.

a co sadzicie o gazwoniki z Piątnicy Dyl...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomości wydziału propagandy show. Oni naprawdę wierzą, że Polacy to idioci.

Wojtek na Sosnowej tak ale tylko elektryka samochodowa. Elektronika już niekoniecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomości wydziału propagandy show. Oni naprawdę wierzą, że Polacy to idioci.

jeśli już chodzicie do lasów na grzyby to nie zostawiajcie w nim syfu w postaci butelek po piciu opakowań po czipsach itp... i jeszcze jedno nie drzyjcie ryja w lesie nie jesteście tam sami ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomości wydziału propagandy show. Oni naprawdę wierzą, że Polacy to idioci.

Z tego co sam szukałem to chyba najbliżej z dobrym zaopatrzeniem to w Białymstoku mają. Szybko realizaują zamówienia, sam ostatnio brałem od nich kilka rzeczy.
http://showcarshine.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomości wydziału propagandy show. Oni naprawdę wierzą, że Polacy to idioci.

Witam Gdzie w Łomży mogę kupić tanio deski 28mm,dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomości wydziału propagandy show. Oni naprawdę wierzą, że Polacy to idioci.

powinno byc za darmo nie? po to składki płacimy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomości wydziału propagandy show. Oni naprawdę wierzą, że Polacy to idioci.

W schronisku znajduje się suczka w typie shih tzu. Jest biała w beżowe łaty, ma około roku, jest wysterylizowana i zaszczepiona. Osoba chętna ją zaadoptować musi spełnić warunki : mieszka w Łomży w bloku, jest osobą odpowiedzialną i nie ma małych dzieci. Schronisko będzie wybierało najlepszy dom, a nie kto pierwszy się zgłosi.


wolontariuszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiadomości wydziału propagandy show. Oni naprawdę wierzą, że Polacy to idioci.

Od razu zapytaj ile kosztuje wstawienie drugiego, to może nie wyrwiesz tego pierwszego;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org