czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do której loży masońskiej należał Kubuś Puchatek? O tajnych stowarzyszeniach bez cenzury

Gorzałka jest najlepsza na kłopoty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do której loży masońskiej należał Kubuś Puchatek? O tajnych stowarzyszeniach bez cenzury

Jw :D bd pierwszy raz w b-stoku i nie mam pojęcia ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do której loży masońskiej należał Kubuś Puchatek? O tajnych stowarzyszeniach bez cenzury

Kolego ojciec no niestety kolego, ale ja nie jestem z gimnazjum, bo mam ponad 30 lat, może niektóre osoby na tym forum to tak.
Jednak nie ja, ale nie mam zamiaru się tłumaczyć. Jeszcze jedno panie rafii to teraz nie wiemy nic.

Pisałeś, że miałeś kontakt z szefem, i wyszło, że tam pracowałeś, lub miałeś jakiś udział w tym. No nie wiemy, zmieniasz zdanie, co chwilę. Pamiętaj, co piszę nie oskarżam cię, ale wiem jedno, że twoje wypowiedzi nie są do końca prawdziwe. Jako ja trafiłem tutaj żeby wypowiedzieć się na ten temat i piszę prawdę?

Metamorfoza jest dla ciebie czymś normalnym, jednak nie dla nas. Jak już zmienisz zdanie tak, że będziesz pewny, co chcesz napisać i wystawić opinię dokonaj tego?

Nie roznoś tu na forum famy o karczmie, bo to nic cię nie da i ludzie mają inne problemy niż użerać się z twoimi postami, jednak jak wspomniałem. Konspiracja moja z tobą jest na stopienie opinii publicznej a nie jakiś prywatnej, bo się nie znamy. Jednak po opisach widzę ze nie chcesz porozmawia i zrozumienia szefa karczmy i twojej. Widocznie miał rację, co robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do której loży masońskiej należał Kubuś Puchatek? O tajnych stowarzyszeniach bez cenzury

Jeszcze raz dziękuję D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do której loży masońskiej należał Kubuś Puchatek? O tajnych stowarzyszeniach bez cenzury

Zakład na ul. Senatorskiej... MAK-ROB bodajze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do której loży masońskiej należał Kubuś Puchatek? O tajnych stowarzyszeniach bez cenzury

Jak się uporałaś z problemem?? Oknem teraz wchodzisz??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do której loży masońskiej należał Kubuś Puchatek? O tajnych stowarzyszeniach bez cenzury

naprawdę ta śmierć była niepotrzebna :/

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do której loży masońskiej należał Kubuś Puchatek? O tajnych stowarzyszeniach bez cenzury

niestety, ale nie ma, a już na pewno nie tych firm, AutoGlym najprędzej dostaniesz na Allegro, niestety, ale to wyższa półka, a to u nas po prostu by nie schodziło

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do której loży masońskiej należał Kubuś Puchatek? O tajnych stowarzyszeniach bez cenzury

Za darmo to w zęby można co najwyżej oberwać ;)
A za usunięcie zęba się płaci, tak jak za wszystko dzisiaj. Koszt może być jednak zrefundowany w całości lub w części przez NFZ. Zależy do kogo trafisz. Powodzenia! (i szczerze współczuję)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org