czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rząd PiS nekrologami za pieniądze podatników żegna Pedofila. Bezczelne plucie ofiarom w twarz.

widzę że temat wrócił, więc pisze po raz kolejny ja tam nie pracowałem, to po pierwsze, po drugie sprawa w sądzie już wkrótce na co jest jak mówicie kodeks karny tak, po za tym ktoś liczyć i czytać z was nie umie jak nie rozumie prostych opisów innych osób z tego tematu, kolejny wątek" Bo karczma ma na pewno lepsze możliwości niż ty. Zastanów się, co robisz, i co piszesz. Może mieć to skutki uboczne. Namawiasz innych do negowania karczmy. Może być tak, że zebranie twoich wiadomości i opinii o karczmie może zostać uznana na oczernianie i jak wiesz…" tego się nie boje jak widać i odnośnie sieci jeśli ma ktoś ochotę na spotkanie numer jest podany na początku jak widać i ja tego również się nie boję,
Imię (nazwa) użytkownika: marcin20
Posty: 1
Imię: Marcin



Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane
ię (nazwa) użytkownika: gośćgość
Posty: 1
E-mail: p.fialkowski@wp.pl
Imię (nazwa) użytkownika: sali
Posty: 5



dziwnym trafem tylko tu się wypowiedzieliście broniąc Karczmy!!!!!
Kolejna rzecz ani mnie ani nikogo właściciele nie powinni wyzywać itp tym bardziej przy klientach nie mówiąc o tym że w ogóle ..... a i nie jestem kozakiem, szeryfem czy kim se wymyślicie, po prostu w sprawach których wiem że mam racje biorę udział i pomagam zwłaszcza jak trzeba ,bo nie jestem obojętny na ludzko krzywdę jak inni rządni tylko pieniędzy,a właściciele mieli czas by się wypowiedzieć i przeprosić pracowników i powiem też że nie tylko oni mają prawników!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ciągłe straszenie czy z waszej strony czy z ich nic nie da bo sprawę poprowadzę do końca bez względu na wynik choć z tego co się orientuję będzie pomyślny dla pracowników z tyloma dowodami i świadkami, no i dodam że liczę na zabranie głosu ze strony niektórych instytucji, bo chyba czas i pora wydać jakąś opinie, a i jeszcze jedno z tego co się orientuję to przyjmują często do pracy więc wspaniali obrońcy zatrudnijcie się tam i popracujcie ,na pewno was przyjmą, wtedy szczerze będziemy mogli porozmawiać, a skoro nie wierzycie osobom które się tu wypowiadały zawsze możecie do sądu przyjść posłuchać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd PiS nekrologami za pieniądze podatników żegna Pedofila. Bezczelne plucie ofiarom w twarz.

Instrukcja taka sama tylko zamiast tymczasowych plików zaznacz opcję "Usuń pliki cookies" (tzw. ciasteczka) oraz "Bieżące zalogowania" jeżeli to Firefox.
http://support.kaspersky.com/pl/faq/?qid=193238606



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd PiS nekrologami za pieniądze podatników żegna Pedofila. Bezczelne plucie ofiarom w twarz.

Proszę o podpowiedź jaki jest koszt wymiany zamka w drzwiach-zwykłej wkładki,proszę też o numer do ślusarza.Dziękuję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd PiS nekrologami za pieniądze podatników żegna Pedofila. Bezczelne plucie ofiarom w twarz.

Mnie tez nic nie dolega na drugi dzien po kazdej lubelskiej :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd PiS nekrologami za pieniądze podatników żegna Pedofila. Bezczelne plucie ofiarom w twarz.

kawa na ławe-dziękuję za podpowiedź,będę miała to na uwadze przy zakupie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd PiS nekrologami za pieniądze podatników żegna Pedofila. Bezczelne plucie ofiarom w twarz.

w markecie budowlany tam gdzie dorabiaja klucze w demarcie ja zaplaculem za swoja wkladke 75 zl a wymienielem sobie sam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd PiS nekrologami za pieniądze podatników żegna Pedofila. Bezczelne plucie ofiarom w twarz.

Ostatnio wymieniałem taką wkładkę w drzwiach dla sąsiadki kupioną za 20 zł to po zamontowaniu i przekręceniu kluczem cała się rozsypała..Także kto kupuje badziew 2 razy płaći!!





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rząd PiS nekrologami za pieniądze podatników żegna Pedofila. Bezczelne plucie ofiarom w twarz.

Ha ha ha ha ludzie jakim trzeba być zdesperowanym, żeby na forum pisać te głupoty-nie umiecie zagadać normalnie czy jak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org