niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nie tylko w POlsce...

Jutro(04.10) wracam z Olsztyna do Łomży około godziny 14. POwrót w poniedzialek. Chetnych zabiorę ze sobą.
gg 10502634

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

Popieram zyZio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

Niestety już nie wiedziałam go.
A w schronisku sprawdzałaś? Może tam jest? Albo zanieś tam ogłoszenie ze zdjęciem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

On rzeczywiście jest trochę nachalny. Jak mu podziękowałem za mycie szyb, to chciał żeby mu dać na bułkę. Kiedy grzecznie odmówiłem tłumacząc, że mam tylko kartę płatniczą, to usłyszałem: "Tak, pan to ma szmalu jak lodu...". Nie zauważyłem, żeby mi w rewanżu uszkodził samochód.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

hormon wzrostu przy tuczu zwierząt jest u naszym kraju zakazany, USA może go stosować, jednak nie wpływa on na smak i walory mięsa, powoduje dwukrotnie szybsze przyrosty tkanki mięśniowej. Co do wędlin - w tych wszystkich budkach, samochodzikach "niby swoiskich" padlina i nic więcej, Sokołów też coś ostanio obniżył loty, szynka, która kosztowała ok 35 zł nie poleżała dłużej niż dwa dni. Polecam Podgórze, dobre w smaku, bez chrząstek, kostek i paznokci, długo leży i nie schnie, a najlepsze rozwiązanie - kupuję kilka kawałków szynki, boczku, schabu, daję do znajomego fachowca, który to wędzi i nie martwie się o glutaminian, E, soję, itp.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

BUŁA to jest Buła,chyba go wszyscy znają w Łomży :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

rzeczywiscie wczoraj chcial na bulke i mu nie dałam choc chwile pozniej poszedl do piekarni ale nie raz widzialam jak mył szybki a zaraz obok niego stał jakiś starszy facet pijaczyna i się pytał chlopaka ile dzis zarobil to slyszalam na własne uszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

ej ty powaznie masz cos z deklem nie halo

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

Gdzie w Łomży kupię w przystępnej cenie dobry kołowrotek spinningowy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

Ma wybite numery 5748 i napis na ostrzu Mundll czy mundoll coś w tym stylu. 200 zł to zdecydowanie za mało za taki okaz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

na ul.sadowej . polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

Chciałabym się dowiedziec wszystego co wiecie o tej szkole a dokladnie mowiac o kierunku technika farmacji. Jak tam jest? Czy przecietny uczeń dal by rade sobie? ponieważ slyszalam rozne opinie a zasanawiam sie nad nauka w tej szkole itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

https://plus.google.com/photos/107123063210867018558/albums/5794708748688086945/5794982922683042578?banner=pwa&authkey=CM_Rn46zofzxEg

dla kolegi Krogulec żeby rozwiać wątpliwości,że to jednak bagnet a nie nóż szturmowy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

ul.Mazowiecka,Krzysiek Chojnowski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

idz do antykwariatu tam zapytaj ile to jest warte i wtedy mozesz sprzedac..ale jesli juz to zrobiles i cena cie nie zadowolila wiec szukasz chetnych na forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

A co wy myśleliście że on za to kupi sobie jedzenie ? tym bardziej buty ? kto to daje na buty kasę jakoś widziałem że na bosaka nie chodzi więc w czym problem a jak głodny to do Caritasu ,wielki mi gangsta jak by porysował samochód to już do końca życia by polerował świniom dup^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

Nie raz słyszałem jak sie "pięknie" odezwał do kogoś,kto mu nie dał "na bułke" hehe aż uszy bolały od ch...ku...spi...itp itd ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

Witam!
Interesuje mnie Wasza opinia na temat salonów ślubnych. Gdzie dostanę sukienki w rozsądnej cenie i gdzie jest najlepszy wybór. Z góry dziękuje za wszelkie informacje!
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

Pewnego razu będąc na zakupach z kolega po warzywa na rynku, podszedł do nas ten chłopak i powiada umyje panom w aucie szyby. Kolega pyta się go ile bierzesz za umycie szyb a on mówi 3 zł to mówimy myj ! a ten powiada ze za przednia bierze tyle ! Odmówiliśmy a ten zaczął nas opierd... ć. gdy podszedłem do niego ten uciekł . Ten wyrostek jest z Krótkiej i nie dawajcie dla niego zarobić bo to nic dobrego, zawsze wieczorem chodzi napruty!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

trzeba sie zorganizować i powiedzieć w końcu dośc tym tirom. W tym kraju jak się nie krzyknie to nikt tego nie słyszy.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

Dla czego tak uważasz że jestem nie poważny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

Witam mam pytanie gdzie w okolicy kupię korę drzewną. Potrzebuję posypać pod drzewka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

Gdzie ten antykwariat jest możesz mi podać namiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

wiesz nawet facet ktory skupuje antyki moglby ci go wycenic wtedy wiesz ile chcesz za to..na krotkiej np



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie tylko w POlsce...

sklepy ogrodnicze

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org