poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawa za odwagę...

Pracuj tu:
1-2% dziennie przez 81 dni
Jeśli nie chcesz nic na początku inwestować to też możesz się zarejestrować i korzystać z darmowych 10$. :
http://www.profitclicking.com/?r=kJ9LIgVzx0
Zarabiaj 2% dziennie przez 365 dni.Minimalna inwestycja 1%!
https://www.prosperanova.com/AN1117513
Bardzo dobre dochodowe programy!
andreo (21:13)
Super Program!
Zarabiaj 8% przez 25 dni!Minimalna inwestycja 20$!
http://finvance.com/AN811467

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

wiem wiem mieszkalam w lomzy ponad 20 lat wiec wiem o czym mowisz drogi poniszczone czasami wchrzania sie np na rondo wymuszajac pierwszenstwo mowie glowie o rondzie przy jantarze wiem ze niby nasze sklepy itd musza jakos dowiezc towar do siebie ale to jest garstka tych tirow dla wiekszosci lomza i piatnica to taka przelotowka np do wawy musza zrobic to obwodnice bo mozna zwariowac
nie mowie ze w łomzy jest lepiej czy gorzej tylko oni troche uwazaja a przez piatnice leca jak na zlamanie karku rozpedza sie juz od marianowa i dluga ostatnio przechodzilam przez przejscie przy urzedzie gminy (niedaleko zacisza) i tir zaczal hamowac kawalek przed orlenem a ja i tak musialam podbiec bo mi prawie po pietach przejechal i czulam palona gume

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

andreo Pokerek w necie nie lepszy:)))) Ludzie grają na trzy kompy i z tego się utrzymują:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

a jakie są lokale w których można wejść od 16?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Co sądzicie o młodzieńcu narzucającym się z myciem szyb w samochodach, na parkingu w miejscu dawnego dworca autobusowego? To prawda, że teraz trudno z pracą, ale czułem się niepewnie odmawiając mu opłaty. Mógł np. porysować z zemsty lakier. Z drugiej strony, to parking bezpłatny i nie mam zamiaru płacić haraczu. Czy zdarzyły się przypadki uszkodzenia samochodów przez tego typka? Czy Policja wie o tym procederze i zna tego"biznesmena" działającego na miejskim parkingu? Czy jest na to jakiś paragraf związany np. z nieodprowadzaniem podatków do Urzędu Skarbowego i prowadzeniem działalności bez rejestracji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

a teraz na co zbiera? w kwietniu na buty dla brata........
moja mama mowila ze chodzi po parkingu przy lidlu a potem poszedl do sklepu i kupowal piwo on jest strasznie namolny dalam mu pare groszy na te buty balam sie go troche kiedys "myl" szyby przy mc drive mysle ze chociaz policja poinna sie nim zainteresowanie urzad skarbowy to chyba jednak przesada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

dópa nie szkoła , tenskniłeź zenitku co ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

i czy w tym Qube są do wykupienia wejściówki na soboty? czy taka zwykła potańcówa nie wymaga wejściówki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

przydałby sie jakis sklep fantasy bo boostery i wszystko zamawiac przez neta to słabo :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Co dzień się kreci po mieście przy Katedrze to na Lidlu albo na Kauflandzie itd. powiesz nie to nadal się wciska i że to zbiera na buty a jak nie na buty to na bułkę a jak powiedziałem czy chce piwo to bardzo chętnie , kiedyś trafi na kogoś podburzonego i mu połamie te myjki jak nadal będzie tak się ludziom wpraszać ... nic nie mam do tego że myje samochody każdy sposób zarobku jest dobry ale nie trzeba być bezczelnym i się pchać na krzywy ryj na dodatek chodzi za dziewczynami (młodszymi od niego) i je straszy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

ciesz sie rze chopak nie kradnie

hociasz cennik ma jebitny , 5 zeta se zyczy za polanie wodom i przetarcie jakoms szmatom , jak mu dalem dfa zeta to mi calom szybe ujebutal i poszedl

hahaha

zbierał na ksionzki do szkoly

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

mysle ze straz miejska albo policja powinna sie nim zainteresowac nie chodzi o to ze pracuje to sie ceni ale jak ktos chce umyc samochod to jedzie na myjnie i zrobi to tak jak mu sie podoba a on robi to na odwal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

5zl? ode mnie wycyganil prawie 40zl balam sie go a jestem w ciazy i spieszylam sie do pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

bes urazy ale albo jestes blondynkom ktora ma kasiastego menrza albo poprostu jestes gupia

za 40 zetóf to on pofinnien Ci drugom strone kofpakuf wypolerofac na polysk

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Haha dałaś mu 4 dychy? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Jak cholera Jasiu, ale widzę, że jednak czuwasz ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

jakim trzeba byc debilem zeby mu cos dac, polecam kopa w doope

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

szkoda to bylaby jak by mi moje wypasne radio za 3200 zeta zajumal

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

baska, blagam nie badz smieszna:
"Moglby sie uczyc i zdobyc jakis zawod"
i co po tym? dalej pomywac i zebrac?
teraz mozna miec i 50 zawodow, 500 papierkow, 4 magistry i ch. ci to da;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

mialam napisac 14zl........... tyle mu dalam
szkoda chlopaka ale on zeruje na innych mysle ze powinien obserwowany przez policje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Policji to on myje szybki za free więc nic do niego nie mają ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

mysle ze jakby byly jakies skargi i to kilka to by sie zainteresowali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

dopiero początek tych dłuuugich wieczorków....:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

ogłoszenia wywieszone w miejscach gdzie przewija się sporo ludzi- na przystankach, skate parku i innych miejscach, dziękuję za zainteresowanie, póki co jeszcze nie znaleźliśmy pieska ale jeśli będzie coś wiadomo- dam znać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Oki dajemu mu za 5 zeta spożywke no ok metoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Kama30 Sama zapewne nie dajesz pieniędzy żulom bo wiesz na co będą przeznaczone te pieniążki??? Jeśli ten chłopak jest na prawdę w potrzebie to by przyjął każdą formę POMOCY!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

beauty lashes widziałem sam na własne oczy jak ten gnojek na starym dworcu zaczepiał ludzi ( i ich samochody ) ,a obok, tzn dwa samochody dalej stała straż miejska i pisała mandat kobiecie z małym dzieckiem w aucie, za coś tam. (jaki dumny i spasiony był ten gruby strażnik, który tak dobrze wykonał swoją pracę)

PS ten gówniarz już nie raz załatwił samochody na parkingu przed ARiMR i nasza kochana policja stwierdziła, że go zna , ale nie mogą nic mu zrobić, bo jest nie letni i to już nie pierwszy tak jego numer



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

wlasnie dlatego policja bedzie lepszym wyjsciem jak ktos kogo zazepi złozy skarge to sie wkoncu uzbiera kilka i cos z nim zrobia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

jasiek wróć ! :-) :-) :-)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

. . . kobietom powinno się zabronić dostępu do polityki dla ich dobra :-) :-) :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Radek ul. Długa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Policja nie reaguje na niego bo on jest konfidentem. Z tego co słyszałem sprzedał co najmniej parę osób i w ten sposób też zarabia na życie. Jak by mi zarysował lakier w samochodzie to ja już bym wiedział co z nim zrobić i zwrócił by za lakier z nawiązką...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

w kauflandzie ten gość. Normalnie kozak strzyże



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

widziałem że na starym rynku w salonie obrączek ślubnych jest 95 zł za gram złota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Jantar co ty taki chart jesteś?Żal mi ciebie......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

A pamiętacie tego dziadka spod stokrotki jak zawsze stał z wyciągniętą ręką i ludzie z litości ma zawsze dawali parę groszy...? też zaraz szedł kupować se piwo albo coś mocniejszego...:P a nie bułkę..;)

A co do chłopaka o którym piszecie to natknęłam sie raptem na niego ze dwa razy ( jeśli to o nim mowa ) i nic złego mi ani nie zrobił ani nie widać że miał zamiar...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

nie polecam fryzjera w kauflandzie mowisz jedno a robi zupełnie cos innego szczególnie ta kobitka nigdy wiecej fryzjera w kauflandzie
polecam na ul. długiej w kamienicy wchodzi sie po schodkach Pana z wasikiem
i lepiej uwazac na tego w kauflandzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Jantar ty pewnie korzystasz z zasiłku MOPSU to zazdrościsz tym ,którzy ciężko pracują i coś mają -weż się ch łopie za robotę to i mózg przestanie ci się lasować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Skoro pisze tu tylu ludzi o tym, to problem istnieje, widać tu kilka zbulwersowanych wypowiedzi,ale wyglądają na wypowiedzi ludzi zainteresowanych, mających w tym interes żeby l-ki się dalej plątały stadnie po ulicach.
Ktoś napisał że wielkie korki 5 min, ale za te 5 min leci z mojego baku, i mojej kieszeni, o spalinach i smrodzi nie wspomnę. a wszystko to żeby kilka osób dobrze zarabiało. Też jestem za tym żeby kursy i egzaminy odbywały się w miejscach zamieszkania kursantów.
Nikt jak do tej pory nie udzielił odpowiedzi co miasto ma z tytułu istnienia ,,WORD" w Łomży, a o to pytała autorka postu jak czytałem.




Głupich nie sieją, sami rosną!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

tak tylko ja potrzebuję bardzo dużo tej kory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

100 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

jest pakowana w workach dość dużych nie pamiętam po ile kg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

a co tam w naszych szmateksach moze jakis nowy jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Ktos zrobil profesjonalny baner z kwadratowym panem Kaczynsk.m na glownej stronie 4lomza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

podbijam temat!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

Czy ktoś jest zainteresowany? Mam kilka nie potrzebnych sztuk do szlífowania i cięcia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

chwała ci za to ze przygarnałes ale tutaj raczej nikogo nie znajdziesz zeby go wzial. Miesiac temu przygarnelam kota i nikt sie nie zglosil. na szczescie znalazlam mu nowy dom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

chodzi o szkołę medyczną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawa za odwagę...

co za roznica w ktorym, juz ktos po nim maszyne i tak oproznił

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org