poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\".

Drób bez chemii? Kobieto nie zdajesz sobie sprawy co mówisz. Może do kiełbasy i nie dodali chemii, ale kurczaki są faszerowane antybiotykami, żeby szybciej rosły... Lekarze ginekolodzy i dermatolodzy lecząc trądzik młodzieżowy radzą odstawić drób na bok.
Jak masz warzywa i zwierzęta na własnym podwórku, to wiesz, że są to zdrowe "produkty".
Nawet ekologiczne produkty nie są ekologiczne, jak choćby chów krów, bo te są karmione paszą pochodzącą ze zmielonych kości. Takie czasy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \\\"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\\\".

jakies 80 zl moze 100

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \\\"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\\\".

mała77 i jak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \\\"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\\\".

powiem więcej. wymienię kran, ale na hydraulika mnie nie wezmą, . obiad ugotuj,e ale na kucharza mnie nie wezmą, masaż żonie zrobię, ale do salonu sie nie dostanę itd. takie doświadczenia mogę sobie zachować, bez doświadczenia zawodowego i papierka mogę sobie w domu siedzieć.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \\\"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\\\".

Witam. Chciałabym zapytać Was odnośnie kierunku: Filologia angielska z technologią informacyjną - nauczycielska w PWSIiP. Czy ktoś z Was studiuje na tym kierunku lub wie coś na ten temat? Będę wdzięczna za opinie.
Pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \\\"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\\\".

Próbowałem ale nie odpisują :P Jestem z Ostrołęki :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \\\"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\\\".

Dzięki wielkie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \\\"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\\\".

majatyszka przepraszam, zbyt szybko odczytałam Twoją odpowiedź i odwrotnie ją zrozumiałam... ale gafa...sorki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \\\"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\\\".

Dla czego jest bezrobocie ? bo jest Kryzys - Dla Czego jest Kryzys ? Bo Ludzie w to uwierzyli jak w obietnice Tuska - Czemu Uwierzyli w obietnice ? - Bo Polska to ciemnogród ... dalej mam ci tłumaczyć panie magister ?? Trzeba szukać pracy i zaczynać nawet od rozrzucania gówn a na polu żeby mieć doświadczenie i coś w tym głupim CV napisać ,a nie oburzyć się na cały świat i czekać aż ktoś ci powie gdzie masz iść i co robić ... bo masz swoją godność , dobrze że masz najwyżej palec w dup e nie wsadzisz ale takim podejściem daleko nie zajdziesz każdy kto coś osiągnął zaczynał od zera a nawet na wielkim minusie i nie było fajnie bo nikt nie dał na złotej tacy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \\\"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\\\".

Mija, antybiotyki i co gorsza sterydy podawane zwierzętom to chemia.
Nie wiem co gorsze, to , czy azotyn, azotan czy jak tam zwał te utrwalacze.
Lepiej nie wiedzieć jak chodują te zwierzaki, bo to ma wpływ na same mięso i te wspaniałości tak czy siak mają wpływ na organizm.
Oglądałem kiedyś program z cyklu "Wiem co jem" i wcale kiełbasa drobiowa nie jest taka wartościowa, nie wspominając o zawartości mięsa w mięsie :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \\\"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\\\".

Obecnie ciężko jest kupić wędlinę z małą ilością chemii (bez niej to już niemożliwe). Niektóre wyroby Sokołowa oraz chyba wszystkie z Podgórza można do nich zaliczyć. Chociaż jak zaczniemy wnikać w mięso z którego są produkowane.... Te wszystkie hormony, antybiotyki, grovery i inne gotowe pasze do pędzenia... Nie ważne czy to drób, wieprzowina, czy wołowina, wszytko się teraz "produkuje" na ilość, nie jakość.
Parówki kiedyś jadłam, dopóki nie przeczytałam składu, nie pamiętam jakiej firmy. A tam soja, wspomagacze typu E i kurczak (wbrew pozorom to sformułowanie nie oznacza wcale mięsa, a produkty z kurczaka, czyli cały odpad). Zrobiłam się zielona i jakoś już na parówki nie mogę spojrzeć.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza ? Obecne mówią : \\\"Może lepiej zostawić tę sprawę Bogu, po co drążyć\\\".

najlepsza wędlina grubasy jest w środy rano koło sądu

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org