niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koniec bezprawia

Wybiera się ktoś może na informatykę ... zaocznie ? z Ostrołęki ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec bezprawia

CXRSa1 nawet nie masz pojęcia jak wartościowego człowieka w tej chwili się przyczepiłeś..... kto dał ci do tego prawo.... pilnuj swoich spraw a nie czepiasz się Omani.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec bezprawia

z tego co wiem to LkI nie powinny jezdzic w szczytowych godzinach. slyszalam ze przed godzi 8 kiedy ludzie jada do pracy a ja jezdze i widzialam nie raz. wlokl sie przede mna 3 na godz. przez tych idiotow czlowiek sie do pracy moze spoznic,
jesli jest ktos kto wie ze oni nie powinni jezdzic przed 8 prosze napisac. bede PODPIER......
powaga bo mam dosyc tyle ich jezdzi w lomzy jak nigdziej indziej.
przez jednego idiote o malo nie spowodwalam kolizji. jak jedzi taki to trzeba sie patrzec na niego bo nie wiadomo co zrobi. czlowiek musi sie na nim gownie skupic.
zeby ich tylke nie jeZdzilo to nie byloby problemu.
do jakiegos czasu mieszkalam w innym miescie wielkosci lomzy i tam nie ma ich tyle. wiec nie ma tematu tak jak w lomzy. i ja jedna nie jestem ktorej to przeszkadza.
mam pelno znajomych ktorzy maja dosyc Lek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec bezprawia

proszę zamówić w siedlcach bo ci domorósli to nie mogą konkurowac z tymi z siedlec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koniec bezprawia

Monika i Piotr Marciniakowie na Staffa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org