niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

Mała77, brawo za takie podejście, bo nie wielu jest ludzi, którzy mają taki lub chociażby podobny stosunek do zwierząt jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

Quattro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

Czy wie ktoś gdzie szukają pracowników do obsługi wesel w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

tenpubpl- jeżeli mógłbym Ci coś doradzić;) Nie chcę nikogo krytykować ponieważ widzę ile pracy wkładasz w swoją działalność ale wydaję mi się, że kombinujesz trochę jak koń pod górę...

1) pomysł z zostaniem wcześniej numeru telefonu eliminuje sporo potencjalnych zamówień. Parę osób może faktycznie robiło sobie żarty ale zdecydowana większość to jednak głodni klienci ;) Pizzerie działają na takiej samej zasadzie, dzwonisz - czekasz i pizza przychodzi pod same drzwi. Nie możesz tylko oczekiwać na stałych klientów bo Kebabów jest sporo i tracisz wielu klientów.

2) Doliczanie 50 gr za opakowanie do gyrosa na wynos jest mocno przesadzone. Ani Ty się na tym nie wzbogacisz a tylko, źle to wpływa na podejście klienta.

3) Kawę sobie raczej daruj... Nikt nie przychodzi do tego typu lokali na kawę... Zmień to na puszkę zimnej coli jeśli już. Wyjątkiem są może kebaby na dworcu gdzie zmęczony turysta chce sobie taką kawę wypić podczas przesiadki.

4) Cena za gyros według mnie mocno zawyżona... wprowadź promocję na gyros np 10zł w godzinach 22-24.

5) Nie myslałeś o wprowadzeniu Souvlaki z frytkami do swojego menu ?
w wielu lokalach na terenie Polski coś takiego funkcjonuje a w Łomży nie zauważyłem
http://static.ifood.tv/files/images/Souvlaki.jpg

Punkty 2-5 to moje delikatne sugestie natomiast weś poważnie pod uwagę punkt 1

Co do smaku kebaba to się nie wypowiadam, wierzę, że wkładasz w jego zrobienie sporo serca ;)

Pozdrawiam - kiedyś stały klient ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

obawiam się że jest dokładnie odwrotnie to kelnerzy szukają miejsc i to po znajomości... jak bd siedziała na forum to pewnie nie znajdziesz chyba że jakimś fartem :)) czego życzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

Jeżeli to mała marchewka- to podjada w nocy,
Jeżeli duża sztuka - to chłopie bierz się do roboty i grządkę przeoraj, bo niedługo będziesz kładł się spać z rogami na poduszce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

dzieki za rzyconka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

wielkość...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

a FAJANA NORKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

Uśpienie ślepego miotu jest czynem humanitarnym.
Jeśli chcesz i jakimś cudem uda Ci się znaleźć 7 dobrych domów dla szczeniaczków (a wcześniej przez 9 tygodni będziesz opiekować się nimi i matką - wiadomo to minimalny wiek do rozdzielenia ich z rodzicielka) to chwała Ci za to :)
Niestety na 10 szczeniąt najczęściej tylko 3-4 znajduje prawdziwy dom. Reszta staje się zabawkami, które się nudzą, giną pod kołami, ogólnie nie dostają tego na co zasługują - na swego człowieka, który będzie o nie dbał.

Porównywanie uśpienia szczeniąt do eutanazji dzieci jest nie na miejscu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

Najlepsza to chyba Activia na rogu Wojska Polskiego ze Spokojną chodzę tam polecam, ale każdy co innego lubi więc kwestia gustu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TRUMP odtajnił własnie wszystkie skandale w Waszyngtonie

na krótkiej pani ania to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org