niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Była rzecznika MON skazana. Sąd: pomawiała na polecenie Antoniego Macierewicza

No ja to nic,bo to 30km od Łomży...wzięłabym,ale sama mam dwie przygarnięte suczki i nie mam możliwości...a tego co proponujesz nigdy w życiu nie mogłabym zrobić,bo ja bym nie mogła żyć z taką świadomością...pewnie i dlatego tyle dzieci mordują,bo nie są świadome...coś jutro wymyślę tylko dodzwonię się do SM...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była rzecznika MON skazana. Sąd: pomawiała na polecenie Antoniego Macierewicza

ja juz sobie wymyslilem prezent jaki chce dostac chce ladna brunetke samotna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była rzecznika MON skazana. Sąd: pomawiała na polecenie Antoniego Macierewicza

:):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była rzecznika MON skazana. Sąd: pomawiała na polecenie Antoniego Macierewicza

Soho; nie debilu dla ciebie być Polakiem to wspierać Polski rynek i Polskie firmy czy kupować wszystko co Polskie ? pokaż debilu jaki z ciebie Polak czy wszystko 'co posiadasz' to jest z Polski ? samochód/golf?/ skarpety /chińskie?/ telefon/ usa?/ to jaki z ciebie Polak debilu chodzi o to aby kupować samochód u Polskiego handlarza niż od jakiegoś obcokrajowca bo debilu ani ty ani nikt inny nie jest w stanie uniknąć kupowania tylko i wyłącznie Polskich produktów////nawet benzynę i gaz mamy od ruskich.... boże widzisz, a nie grzmisz aby zakończyć dyskusję z tobą i ciebie uświadomić http://www.youtube.com/watch?v=ZFl6b4MmfQI dla tego uważam, że Polak powinien Polaka wspierać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była rzecznika MON skazana. Sąd: pomawiała na polecenie Antoniego Macierewicza

mowisz no dobra to wychodze teraz z domu moze cos mnie milego spotka ide sobie rowerem pojezdzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Była rzecznika MON skazana. Sąd: pomawiała na polecenie Antoniego Macierewicza

jaro ja za swoje opony do auta place wiecej i jakos sie nie chwale...poza tym w tej cenie mozna kupic samochod nie wymagajacy jakichs drogich napraw ale nie na tej wsi jaka jest lomza..
przynajmniej chce kupic za swoje ciezko zarobione pieniadze wiec jak masz zamiar pieprzyc takie glupoty to sie nie udzielaj

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org