niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”

Ale Sabaton nie wyprodukował tej muzyki prawda? I tutaj różnica, on wykorzystał czyjś podkład muzyczny do zrobienia filmiku a ja wykorzystałem kilka zdjęć Husarii do położenia na swoją muzykę ;) Bo nie wiem ile osób oceniło muzykę mając świadomość, że ja to skomponowałem ;) Ale przede mną jeszcze lata praktyki, dziękuję serdecznie wszystkim za opinię i rady. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”

a ja kupuje tylko pieczywo z Radzilowa i jakos zawsze jest sklad itd, nic nadzwyczajnego, poza tym, ze lepszego nie jadlem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”

Na górze planu macie podział na grupy: wykładową/ćwiczeniowe/laboratoria lub pracownie/ czasami na gr lektoratu.

Do grupy wykładowej przypisany jest cały rok. Musicie się dowiedzieć do jakich grup ćw i prac zostaliście przydzieleni, najlepiej w dziekanacie.

Jak są wyliczone dni to znaczy że tylko w te odbywają się zajęcia. Co do kolorków przy Pracy Socjalnej to myślę, że zostało to zrobione żeby zaznaczyć różne sale ale chodzi na to cały rok.

Plan na stronie jest zawsze najaktualniejszy. Dobrze go sprawdzać bo czasami wprowadzane są zmiany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”

jaro ze stary nie znaczy wymagający napraw, dalem kiedys co prawda dwa razy tyle co autor chce dac, i nie wymagal on zadnych napraw, nawet po kupnie nie mial wymienianego rozrzadu filtrów etc, byl to samochod tak zwany do zajeżdzenia, lało sie benzyne i sie jechalo, a auto widzialo diagnoste co najwyzej na przeglądach technicznych, poszedl na sprzedaz.Auto niemieckie. A jak bywa z samochodami za 10 tys, przy takich juz sprzedajacy kombinują i ukrywaja wady, a za tydzien z garazu nie daje rady wyjechac. Przypuszczam ze \gwarek to poczatkujacy kierowca wiec jak ma rozbic samochod, to wlasnie taki za 1500

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”

na hali targowej na I piętrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”

Witam wszystkich, mam pytanie w sumie nie wiem do kogo. może pana Prezydenta, co misto ma z tytułu istnienia ,,WORD'' na zjeździe,i co za tym idzie mnustwa samochodów z literką,,L''. bo ja jako kierowca mam często spore utrudnienia w ruchu, a to nie radzi sobie na światłach, to sie wlecze po ulicy. W sumie nigdy nie wiadomo co zrobi. Czy miasto ma jakieś wpływy do kasy. Bo jak wieść głosi, wpływy idą ale do Białegostoku. Bo jeśli tak to jako kierowca Łomżyński sie nie godzę na utrudnienia w ruchu powodowane przez zdających egzaminy z całego regionu Jaka jest wasza opinia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”

Jeśli ktoś sie wybiera do białegostoku mam 2 wolne miejsca, wezmę symboliczne 10zł. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”

Do cxrsa1 jakby bylo twoje nagie zdjeci to wtedy bym im pokazal jak kalectwo wyglada haha to tak jaby lalke barbi dzieciom pokazal. Hehe przykry jestes chlopie pierdolisz caly czas i sie zalisz. O co ci zapierdala?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włochy w oparach absurdu: rząd zlikwiduje „matkę” i „ojca”. Zastąpią ich „rodzic 1” i „rodzic 2”

Niby macie tutaj wszystky trochę racji, ale zluzujcie, nie trzeba się spinac od razu...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org