czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Matka Boska Tęczochowska

100zł na tydzień?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matka Boska Tęczochowska

zapomnialam dodac ze byl to model 626 nigdy nie zagazowany czyli najbardziej pozadany



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matka Boska Tęczochowska

ale w jaki sposób tych jeleni chciala złowić..? po co? pierwsze słyszę.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matka Boska Tęczochowska

martuchnam ja zawsze będę miał dla Ciebie szacunek za to kim jesteś za szczerość ,,,, Ale pozwolisz że się odgryzę komuś wrealu??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matka Boska Tęczochowska

a kebaby wpierdalasz zamiast bigosu czy kaszanki, MC pewnie tez co? kupujesz zapewne tez same polskie produkty? nie badz zalosny! nie pograzaj sie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matka Boska Tęczochowska

ja bralam w farmalu..dosc wysokie rabaty..ale to bylo 2 lata temu..jak teraz nie wiem..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matka Boska Tęczochowska

w office center na legionow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matka Boska Tęczochowska

Soho; e czy ja mówię o promowaniu Polskich produktów czy o wspieraniu Polaków ???? Pewnie jesteś obcokrajowcem i tak dla tego piszesz???? Wiesz co to za słowa BÓG HONOR I OJCZYZNA?????? jeżeli chodzi o mc to tylko tam shake jjem a kaszanka to cud miód malina z musztardą.... to tyle martuchnam: nie ważne czy pseudo kebab czy nie ważne aby SMAKOWAŁO myślę ktoś pisał że to marketing przemielony i to wszystko dla mnie mogą mieć prawdziwe turki i nie pseudo ja tam do takich nie zawitam wyjątkiem jest tylko chińska restauracja (czasem) bo chińczykom jako jedynym w Polsce nie wyrastają wrzody pod pachami i się nie panoszą ????? mam rację ???? i... przede wszystkim słyną z KRADZIEŻY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matka Boska Tęczochowska

dopingowałam JULI zawsze i tak jak w poprzedniej wypowiedzi na forum mówię wypromujcie się w jednej dziesiątej tak jak Ona bez kasy i poparcia ,a będziecie Wielcy. TO do tych mądrali co ja opluwali ,powinniście Ją przeprosić na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matka Boska Tęczochowska

Fajne fajne, Czuć powagę, ale dla mnie za wolno.

Pamiętaj że husaria największe wrażenie robiła w pełnym galopie, gdy stalowe skrzydła wydawały metaliczne dźwięki, więc może jakieś przejście i zmiana rytmu na szybszy. Do ataku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogólnie fajnie i świetny pomysł
Spróbuj wyrazić takie emocje jak SABATON w kawałku 40 to 1, o obronie Wizny, posłuchaj tego tam czuć powagę i oręż.

http://youtu.be/1QL0bXxjqEQ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matka Boska Tęczochowska

Kto z was idzie na rowerek pojezdzic sobie w tak piekny dzien ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Matka Boska Tęczochowska

Panowie Z Okazji Waszego Święta!!! :):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org