niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

wróćmy do tematu: czy są w soboty dyskoteki w Milesclubie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

Dla młodzieży są gry i zabawy w domu o tej porze:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

oj maruda gdybys Ty mial takie wyksztalcenie jak ja do tej pory to bys nei siedzial caymi dniami na forum szkoda mi CIebie:) a mam pytanie wiesz chociaz w jakis sposob narodzil sie Jezus?:D nie chodzi o to czy by sie narodzil tylko sama rzecz ze zmarchwystal!!! maruda jaki Ty tepy jestes nie mozna CI wytlumaczyc... zrozum ze to bylo wielkie wydarzenie jak Jezus zmarchwystal zyl przeciez 33 lata był w pelni czlowiekiem:) wiec mniej wazne byly nardziny niz zmarchwystanie czlowieka logiczne!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

do maruda:
dla mnie nie ma :D

po raz n-ty ponawiam moje pytanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

gimnazjum już dawno skończyłam... powiem tak jestem pełnoletnia :) możesz, możesz napisać o tej drugiej opcji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

podzial na grupy itd juz zalapalam, ale np chociażby administracja w poniedzialek ma napisane cos takiego "Polityka regionalna UE (20) W. dr K. Dunaj zajęcia od 1.10 do 3.12 s.115", czyli zaczynają zajęcia od 1go października, ale już kosmetologia najbliższy termin jakichkolwiek zajęć/ćwiczeń ma dopiero wpisane na środę "Kosmetologia pielęgnacyjna
ćw. (50) - B. Jankowska -
od 3.10 do 5.12 - 10x s. 016" w planie nie widnieje termin 01.10.... nie wiem, być może źle rozumuję:))))))))))))))))))))))))
no a na pracy socjalnej pierwszy poniedziałkowy termin zajęć to dopiero 08.10 ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

Też miałem powódź w aucie po wymianie szyby na Krasce. Nawet nie chcieli spojrzeć na swoją chałturę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

i pewnie ma byc z gazem i w stanie bdb



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

HokusPokus;byłeś w tym kebabie ?.... polazłem z ciekawości i prawie nawet udało mi się wejść lecz zauważyłem 'obcokrajowca o czarnej karnacji' (żeby nie było, że jestem rasistą) do tego jeszcze drugi tam siedział.... sorry wolałem przejść dalej na sybiraków niby 'Kibicuj Lokalnej Drużynie-Wspieraj Rodzimy Browar !' to niby jesteś patryjota wspierający... obcokrajowy lokal ?

Defraudator; racja tam teraz ciężko znaleźć mięso ale wole mniej niż u obcokrajowca co do bettera trzech wymiarów kiedyś chodziłem było na prawdę dobre (bo inne i smaczne) i dużo jak ta mulatka robiła potem taka pancura /1,5rok temu/ robiła i dziękuje do widzenia (nie będę pisał z szczegółami ). ale ale już paru mi znajomych mówiło że dobry kebab u ciebie jest i duży( może w końcu się zmieniło mam nadzieje że tak) w tygodniu zawitam dam szans.
Dodatkowo co do obcokrajowców nie rozumiem niby każdy Polak niby// Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie/// i niby Łomża nie lubi obcokrajowców i chciała ich wypędzić ale... urząd za sponsorował ich ? a teraz co promocjami wasz skuszą ?czy srebrnikami?(jaka twoja cena)... mam nadzieje że niedługo otworzy się ten drugi kebab (podobno Polak otwiera ) a jak nie to lepiej mieć swój honor i podejść parę kroków dalej czy na sybiraków czy do betera czy bema czy nawet na dworzec i dać zarobić Polakom. (bez urazy to są moje tylko poglądy) + co mnie wkurza to regionalne piwo praktycznie w żadnym już barze nie jest dostępne niby wszyscy tacy wielcy Łomżyniacy a w klubach z 80% zamawia lecha *wielki plus za nalewak dla yam caffe :) ale to już off topic

zatem ludzie wspierać lokalne firmy i piwo a nie zagramaniczne ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

Podziwiam Was...:)
Też miałam chodzić ale w efekcie sama kupiłam sobie sprzęcik - air walker..Może nie jest on siłowy ale sprzyja chudnięciu..:) Miało to spowodować ze będę ćwiczyć w domu z braku czasu na wyjścia do siłowni...ale jak na razie i na nim mi się nie chce :D:D

...w sumie znalazłam inną motywację na zrzucenie kilku zbędnych kg - ale czy będą efekty to czas pokaże :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

Ja też usiłuję się dowiedzieć ;D


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

Omania masz męża!!!! Kobieta 30 + nie szuka czegoś tam> Jesteś wielka jak masz kolegów przy bomu > Czekam na wezwanie do sądu tylko nie powołuj na świadków swych idiotów. Nie jesteś skromna i inelgetna Wspolczuje twemu panu bo szukasz kochanka CZYLI KOLEJNY ŁOMZYNSKI JELEN:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

Autor: drzewko_szczescia (---.elomza.pl)
Data: 29-09-12 21:44

a przyznaj się co Ci ta Omania zrobiła hm? :)


O coś tam jet typem osoby puszczalskie:)) od dziesiąleci gnembi ludzi :))))) Trza Ciekawe jak policy zapuka jaki bedzie mioałaa wyraz czegoś am .IDIOTKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podhale STREFĄ WOLNĄ od LOCKDAWNu! Kiedy Polska?

widzisz imbecylu jaki ***** rozgarniety jestes? sam sobie zajebales gola a teraz probujesz odwrocic kota ogonem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org