sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Michał Dworczyk zaapelował do Adama Michnika o włączenie się \"Gazety Wyborczej\" w kampanię informacyjną rządu dotyczącą szczepień.

powiedz to Biedroniowi

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michał Dworczyk zaapelował do Adama Michnika o włączenie się \\\"Gazety Wyborczej\\\" w kampanię informacyjną rządu dotyczącą szczepień.

Przepraszam Cię bardzo, Marudo, ale według wiary kościoła katolickiego Wielkanoc jest ważniejsza. I ja się z tym zgadzam. Moze Twoje przekonania są nieco inne ale cóż każdy moze mieć swoje zdanie. Ja jestem wierząca wiec wierze w słowo Boze. Nie wiem jak ty, gdy piszesz do mnie takimi argumentami... Chyba nie dojdziemy wiec do porozumienia w tym temacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michał Dworczyk zaapelował do Adama Michnika o włączenie się \\\"Gazety Wyborczej\\\" w kampanię informacyjną rządu dotyczącą szczepień.

crazyLOL: ciiiiiiiiiicho :P zauważyłem po fakcie ale tak to jest załatwiasz to i tamto, tu projektujesz, tu zaraz ludzie przychodzą, a trzeba wszystko raz raz i czasami tak to wychodzi. ale to dlatego, ponieważ 'z' mi się zacina :) + to jest już wydrukowane i nie ma opcji już aby to poprawić ale dziękuje za bystre oko (bo udostępniłem to na fb przed drukowaniem i nikt tego nie zauważył... po fakcie klient... lat 13 zauważył heh).

ps. na forum staram też się odpisywać gdy mam 'chwilę wolnego czasu'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michał Dworczyk zaapelował do Adama Michnika o włączenie się \\\"Gazety Wyborczej\\\" w kampanię informacyjną rządu dotyczącą szczepień.

I co...może czekasz teraz na przeprosiny???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Michał Dworczyk zaapelował do Adama Michnika o włączenie się \\\"Gazety Wyborczej\\\" w kampanię informacyjną rządu dotyczącą szczepień.

Marudo to tak samo jak ty . Tez masz klapki na oczach.
Nie powinnismy rozmawiac o religii i po problemie.
Niech każdy wierzy w co chce. Ty masz swoje przekonania, my swoje i niech tak zostanie.

Omania
Przeprosin sie nie spodziewam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org