wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
słuch po nich zaginął!!!!!!!!!!!

@martucham
Czy polecana przez Ciebie firma wykonuje także tynki?
(Na stronie nic nie ma na ten temat)
Czy wykonywali u Ciebie? Ile metrów? Jak z jakością, terminami, ceną?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słuch po nich zaginął!!!!!!!!!!!

miałam identyczną sytuację z MNI Telecom!! oszuści jakich mało, pozatym mają duży bałagan w całej "firmie". nie polecam zmieniac operatora, chyba, że chcecie sobiue narobić kłopotów.

Tak samo działa dostawca energii, firma TAURON (dawniej Vattenfall) mówią, że sa tańsi, wystawiają zaniżone faktury a potem po półtora roku przysyłają korekty, że niby błędne odczyty były...

Ja już nigdy nie zmienię dostawcy prądu ani operatora telefonu.

Miłego dnia wszystkim życzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słuch po nich zaginął!!!!!!!!!!!

przy PWSIiP też bo na stornie internetowej tej szkoły jest napisane że w remoncie do następnego roku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słuch po nich zaginął!!!!!!!!!!!

Chyba upraszczasz. Nikt nie wydałby zgody na budowę budynku na działce sąsiada. Plany na pewno były ok.

Problem powstał przy budowie, Zamiast wytyczyć budynek opierając się o osnowę geodezyjną, ktoś odmierzył odleglości od ogrodzenia (które stało na działce miejskiej).
Optycznie wyglądało ok. Budynek mieści się w działce.

Kiedyś oglądałem mapę podłomżyńskiej wioski. Ogrodzenia, schody, szamba wszystko w drodze powiatowej. Nikt tego nie rusza, bo potrzebna kasa na rozgraniczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słuch po nich zaginął!!!!!!!!!!!

jeśli zniknie to dlatego,że mało ludzi tam zagląda ;) ale jak na razie chyba nie jest źle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: słuch po nich zaginął!!!!!!!!!!!

Fantic piszesz o restauracji "Na Farnej",a to jest temat dotyczący znajdującej się vis a vis maleńkiej "Cafe deptak".Przy odrobinie szczęścia można trafić tam na tartę malinową albo śliwkową - przepyszne. Polecam.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org