sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

Zasiedzenie nie jest równoznaczne z prawem własności. Nic nie napisałaś, czy przejęliście własność za pośrednictwem sądu.

Brzeczyszczykiewicz, po uprawomocnieniu wyroku sądu o przejęciu własności, trzeba zapłacić podatek, bodajże 7% wartości nieruchomości.

Shamma, to jest forum publiczne. Każdy ma prawo wyrazić swoje opinie, zarówno pochlebne jak i nie. Możesz próbować jaśniej wszystko opisywać, bo trochę ciężko się to czyta, wiele rzeczy jest niezrozumiałych.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

CENY KURSU NA PRAWKO SA ZROZNICOWANE ,ZALEZY CZY TO JEST UCZEN, CZY OSOBA PRACUJACA. NAJLEPIEJ WSZYSTKICH INFORMACJI MOZNA SIE DOWIEDZIEC OSOBISCIE LUB TELEFONICZNIE A CENA KTORA PODAJECIE JEST TROCHE NA WYROST . POZDRAWIAM I ZAPRASZAM.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

www.zaktourist.com.pl

jeżdżą na Modlin z łomży, przystanek koło lidla

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

Pani Proniewska, Gimnazjum nr 1, na bank pomoże

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

jantar5555 : Panie Jurek niech pan nie ubliża i się nie wymądrza - bo pańskie stanowisko też do czegoś zobowiązuje...... Niech pan się zajmie rozliczaniem siebie a nie innych i u siebie zacznie doszukiwać się chciwosci..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

i ludzie się dziwią że nic u nas się nie dzieje, a jak ma byc jakieś fajne miejsce to zawsze trafi się taki "ktoś"!!! i jak tu się miasto ma w jakikolwiek sposób rozwijac?? krew zalewa... a co oni chcą Ci wyburzyc dom? i każą iśc pod most?! no chyba nie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

Jantarze, proszę, nie płachetkuj okołopółhektarowym terenem do rzeki prawie, bo jak zaznaczyłam, to będzie niebawem równiez problem moich sasiadów znad rzeki.
To nie jest upór, tylko poczucie krzywdy!

JEST jeszcze problem mojej rodziny, to znaczy współspadkobierców.....
To w sumie dobre parę osób !


No przecież napisał wyraźne pismo, że " n o w ą " działkę ,tj. maleńką część całości przekazuje siostrze w 2008 r......czyli mnie) .Dlatego, że zostałam sama po śmierci najstarszego brata. i sądzono,że rodzina się nie dowie.
Miał prawo sam tak dzielić razem z urzędem?!A gdzie są respektowane dwa postanowienia spadkowe?
Przyszło mi teraz zbierać wszystko ,w co zostałam wrobiona.
Ja nie rozumiałam - ani nikt z nas - jak można wejść na dach budynku i go podpalić! A no można, można,tylko trzeba mieć gardłowe powody - a on je miał!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

Andrzej lesiak kurs za 950 zl + badania 80 ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

ja mam 13 pazdziernika,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

Witam,
może ktoś z Was orientuje się czy w naszym mieście bądź okolicach ktoś zajmuję się leczeniem hipnozą z uzależnienia od papierosów? A może jest wśród Was ktoś, kto próbował tego na sobie ? Jakie to przynosi efekty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

Nie odpowiedziała Pani jak wygląda sprawa z zasiedzeniem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

ludzie drodzy psa szukam codziennie,oprócz tego mam jeszcze 3 miesięczne dziecko więc wszystko musi mieć swoje miejsce i czas,dzękuje serdecznie pani która dzwoniła ostatnio ale piesek okazał się być sunią:(((( ale i tak bardzo dziękuje pocieszam się że właśnie dzięki takim ludziom piesek się znajdzie,w Niedzielę też zadzwoniła pani żę widziała bardzo podobnego na bawełnie sprawdzimy, może już jesteśmy coraz bliżej,mam taką nadzieję.Piesek był przed kolano ale zaginął 4 miesiące temu więc mógł nieco podrosnąć,jednak każdą informację będziemy sprawdzać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

marcin pomyliłeś się, popraw to. nie ksiozki tylko ksionżki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Legnica. Matka zamordowała 8 miesięczne dziecko.

Bardzo sie ciesze z tego,ze jest tyle opinij.)Zapraszam do dyskusji!!!))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org