niedziela, 09 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gates obiecuje światu normalność. Warunkiem są masowe szczepienia

Zna moze ktos numer na auto zlow w jedwabnym po podobna tam najwiecej za zlomowanie samochodu dostane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gates obiecuje światu normalność. Warunkiem są masowe szczepienia

a masz leniu...bo wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i jest;/

Jedwabne
tel. 87 566 46 02, fax 87 566 46 02
e-mail
www.metland.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gates obiecuje światu normalność. Warunkiem są masowe szczepienia

A po co ????już raz się wypowiedziała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gates obiecuje światu normalność. Warunkiem są masowe szczepienia

Jeśli chodzi o estetykę - to fakt - można by wiele zmienić na lepsze... Strasznie kanciaste to wszystko i brzydkokolorowe, że się tak wyrażę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gates obiecuje światu normalność. Warunkiem są masowe szczepienia

przykro ale o konsekwencjach trzeba było myśleć wczesniej a nie teraz liczyć na zasiedzenie. Sprawa nie jest jak widac jasna a ty Shama wcale tez nie przedstawiasz jej w jasny i rzeczowy sposób. Co nie twoje nie ruszaj a teraz nie rośc sobie pretensji ,ze ktoś ci odbiera co n ie jest twoje bo ty 30 lat to urzytkowalaś w dobrej wierze.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gates obiecuje światu normalność. Warunkiem są masowe szczepienia

i w końcu się doczekaliśmy.

http://www.tvn24.pl/ekshumacja-walentynowicz-opozniona-przez-zamieszanie-prokuratura-bedziemy-to-wyjasniac,277221,s.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gates obiecuje światu normalność. Warunkiem są masowe szczepienia

Zalezy jakiego dnia.. Moja siostra przyszła pod zatrudniak między 6 a 7 i była 30. Załapała - się bo numerków jest 36 z tego co mi mówiła....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gates obiecuje światu normalność. Warunkiem są masowe szczepienia

Jak nie zdejmą kolektora to ch... a nie fachowcy. Opił zawsze może wlecieć i zostać w kolektorze ssącym a na koniec porysować gładz cylindra, zniszczyć pierścienie itp.itd. . Na senatorskiej są spoko chłopaki. Kiedyś u nich zakładałem lovato podciśnienie to padł mi po 10 latach. Regulację robią za free, jakieś duperele uszczelki itp dadzą za free. Na prawdę chcą pomóc, a błędy każdemu się zdarzają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gates obiecuje światu normalność. Warunkiem są masowe szczepienia

Twój organizm może nie tolerować kwasu foliowego, różne przypadki się zdarzają (koleżanka nie mogła dostawać żelaza - miała po nim silną reakcję alergiczną).
Femibion brałam tylko dwa tygodnie, dopóki mój lekarz prowadzący nie uświadomił mnie o jego beznadziejnym składzie. Dostałam oddzielnie żelazo, magnez (który jest bardzo ważny w ciąży, o czym już lekarze zapominają w Łomży, przez co prawie poroniłam), kwas foliowy, a następnie bardzo mocny tran w kapsułkach.
Dzidzia urodziła się zdrowiutka i bardzo silna z czego bardzo się cieszę, bo gdybym dalej była w Łomży i dalej lekarz by mnie tak olewał to dziecka by nie było.


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org