wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szczepienia dobrowolne, ale jednak przymusowe. Co ukrywa rząd? [OPINIA]

POzostałych 1-8 też chyba nia ma. Nawet przy Stokrotce nic takiego nie rzuciło mi się w oczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia dobrowolne, ale jednak przymusowe. Co ukrywa rząd? [OPINIA]

Za oknami świta,
Widać, że rozkwita,
Rosną domy z prawej,
Z lewej będą też...

Przecie to jest nasza,
Duma pospolita,
A wy jacyś tacy...
Toż to przecie grzech.

2.
Przez chwilę myślałem: "Może coś się stało?",
Ale to by nasze polskie radio dawno już podało,

Pisałaby by prasa we wszystkich gazetach na pierwszych stronicach,
No bo jakaż z tego byłaby... tajemnica?

http://www.tekstowo.pl/piosenka,kabaret_tey,smutasy_i_mazgaje.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia dobrowolne, ale jednak przymusowe. Co ukrywa rząd? [OPINIA]

tak samo jak poprzednik, dobra, cienkie ciasto, ale może zamówić jakieś pogrubione ciasto dopłacając chyba 2 zł i wtedy i pizza i ciasto jest ok, ceny też spoko, polecam, chyba na razie najlepsza pizzeria, zobaczymy czy potem nie odpuszczą sobie, fajne kucharki xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia dobrowolne, ale jednak przymusowe. Co ukrywa rząd? [OPINIA]

Szczególnie mocno dziękuje Wam za zrozumienie, za słowa otuchy i duchowego wsparcia!!!Nie ukrywam, ze to mnie wzmacnia, bardzo i jeszcze bardziej !
I.....to nie jest "wiocha", to jest życie samo w najpaskudniejszej jego postaci.No przecież nie los, bo on akurat tu nie ma nic wspólnego.
Zawsze punkt widzenia zależy od punktu...siedzenia!
Ja nigdy nie miałam nic za darmo i prawdę mówiąc, nie jest mi żal.Ale problem jest głębszy, bo to jest dopiero I etap budowy...Rozejrzyj się realnie po ,no może tylko nadrzeczu!!!Moi sąsiedzi mają wygrodzone działki prawie do samej rzeki od tylu samo lat , co my.Nietrudno przewidzieć, że też będą musieli oddać (???).Może Ty też oddasz swój dorobek za darmo, to taka dobra pora na zamieszkanie w lesie, pod choinką.
Nie ryczałabym po nocach , a cieszyłabym się ,że moje rodzinne miasto pięknieje ale zadaj sobie może pytanie - czy jest takie prawo, by korzystając nie z zapracowanego ale z unijnego , dobijać niewinnych ludzi???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczepienia dobrowolne, ale jednak przymusowe. Co ukrywa rząd? [OPINIA]

Tragedii nie ma. Wywłaszczą to, którędy musi iść i pójdzie ulica. Zapłacą i po problemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org