wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

niewiedza, Panowie i Panie - niewiedza, w każdej z kultur,gdzie kebap jest spożywany jak u nas bigos, "głoszą" - mięso musi być soczyste, prawdziwi mistrzowie kładą na wierzch "sterty mięsa" obracającej się na kiju pomidory, aby napobiec nadmiernemu podsychaniu mięsa. Nie oszukujmy się, zrobienie prawdziwego kebaba dla przeciętnego Polaka to nie lada wyzwanie, dlatego bitwa między właścicielami lokali z kebabem a "niedojedzonymi" klientami prowadzi do nikąd - pierwszy nie wie jak zrobić, drugi nie wie jak ma smakować......

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

http://rapids.pl/45193
Zarejestruj się i możesz pobierać wszystko, szukasz linki do serwisów z plikami, wklejasz na w\w stronę i pobierasz z taką prędkością jaką masz łącze :D
za 12 zł masz 45 GB a za 29 zł 100 GB, można również mniej i więcej...

Czasami są promocje i na przykład masz 2x więcej transferu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

No więc teraz jak masz z mięsem?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

temat jest dobry ! dołączam się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Olu,nie pisz z mojego numeru IP,chyba nie zmienilas wtedy.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

paccino, namiaru niestety nie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Zapraszam na watę cukrową i nie tylko do Kolna na plac parafii Chrystusa Króla Wszechświata (kierunek na Pisz, nowy Kościół ) ul. ks. Grajewskiego 2, w pobliżu CPN BLISKA:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Nie sadze,ze tak bedzie.W Warszawie zawsze sa klienci w tych kinach 5D,chociaz ludzie maja duzo wyboru co robic..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

ale to Warszawa..co ty porownujesz..to tak samo jak ja bym porownala Kopenhage do Warszawy...nie ma porownania...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

jadł ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

dzieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Pleśń? Dziwni mnie jak ktoś mówi o pleśni a nie pokusi się nigdy o fotki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Prezydent to nasz przedstawiciel i reprezentuje nas Łomżan . To czym jeździ jest może mało istotne ale powinien jeździć takim autem żebyśmy my ŁOMŻYNIACY nie musieli się wstydzić . Jakaś tam Skoda to żadna tam limuzyna, a zwykłe wozidło . Spodziewałem się, że przynajmniej A8 albo BMW7 będzie jeździł, a jakaś tam Skoda to drobne wydatki . Nie wiem czym się tak podniecacie .

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

ja jadłem, dobra pizza, cienkie ciasto

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Też słyszałam, że praca na dużym ciśnieniu i często zmieniają się Panie w biurze więc to chyba nie najlepiej świadczy o tej firmie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Po prostu po raz kolejny potwierdza się, że niektórzy nie mają nic ciekawszego w życiu niż wypisywanie kolejnych bzdur, ale cóż to widocznie dla niektórych sens życia takie obrażanie innych. Ani razu nie napisałam, że ja chcę zdawać, bo sama prawo jazdy już mam, ale jak zwykle mili łomżanie są skorzy do pomocy i dorzucenia swoich trzech groszy :P Weźcie swoje hulajnogi, rowery i co tam jeszcze macie, lepiej pojeździjcie to agresję przekujecie w coś zdrowszego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Ale kiedy będziesz tą watę kręcić ( i nie tylko)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

http://www.youtube.com/watch?v=c9YrfHVB4ic&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

nie mam nawet checi juz tam dzwonic, tylko poprostu nie rozumiem ich, bo golym okiem widac, ze łaske robia ze jezdza srednim kursem za osiem zyli, ale przeciez nikt im nie kaze!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Dokładnie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

HAHAHHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Nie lubię udzielać się na forach dotyczących ocenienia innych ludzi, ale zrobię wyjątek.
Zgadzam się z Fantic. Nie jestem fanem tej Pani, ale cieszę się, że choć odrobinę udało się wypromować Łomżę. Podobały mi się migawki w Łomża w tle w wywiadzie z Julą. Ta Pani być może sama jest zaskoczona obrotem spraw związanych z nagłym wzrostem popularności wokół własnej osoby. Z dnia na dzień stała się przecież postacią rozpoznawaną na ulicy. Widać w wywiadach, że nie potrafi do końca odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ma ogromną tremę, bo w końcu występuje publicznie dopiero od 3-4 miesięcy. Jest osobą skromną, ale drażni mnie już to, że zaczyna to notorycznie podreślać w wywiadach.
Dziewczyno, masz swoje pięć minut, więc je wykorzystaj na maksa i nie przejmuj się tym co mówią inni. Twój warsztat muzyczny jest być może skromny i jest nie dopracowany, bo wymaga szlifowania, ale były gwiazdy typu Mandaryna i to dopiero była kompromitacja polskiego rynku muzycznego.
Sam występ? No cóż, nie był porywający, ale widać było w nim energię zespołu Juli. Co do wykonania, zgadzam się że był fałsze i nie zostali dobrani odpowiednio do kwestii poszczególni wykonawcy. Gdzieś trąciło to tandetą... Widać było, że mają straszną tremę, brak im było warsztatu muzycznego. Zgadzam się również, że mogła wybrać innych ludzi do zespołu, bardziej charyzmatycznych i z lepszym zapleczem muzycznym. Może nie miała na to do końca wpływu i stała za tym sama stacja mająca na celu urozmaicenie programu? Wybór nie był do końca dobry. Nie znam ludzi z zespołu pani Sinof, ale czy aby napewno pojawili się na kastingu?
Niestety, ale wszyscy wykonawcy występili kiepsko. Beata Kozidrak - gwiazda od x-lat nie powaliła też swoim występem, a jej zespół nie co fałszował. Wilki - zawodzący i fałszujący Robert Gawliński, przekombinowane wykonanie utworu Rasmusa, brak energii i klimatu całej piosenki i oryginalnego zespołu.
Liber - wykonawca zupełnie innego rodzaju muzyki - wykonanie piosenki Bruno Marsa było bardzo mocno skrzywione, nie było w nim "synchoniczności" i brak wczucia się w klimat całej piosenki.
Rynek muzyczny w Polsce jest bardzo dziwny i bezwzględny. Programy typu Idol, Mam talent, Must be the music nie promują tak naprawdę ludzi zdolnych, a są maszynką do zarabiania pieniędzy. Występowali tam ludzie zdolni muzycznie, pięknie śpiewający, a po programie słuch o nich zaginął. Promuje się tam ludzi tworzących medialne show, potrafiących narobić wokół własnej osoby dużo szumu, a przez to - zarobić dla stacji telewizyjnej olbrzymie pieniądze i nic poza tym. Tak samo jest i tym razem. Liczy się popularność stacji i oglądalność programu.
Sam program "Bitwa na Głosy" udowadnia, że co innego jest występować na żywo, a co innego śpiewać przed mikrofonem w studiu nagraniowym. Ludzie typu Gawliński, są na scenie od x-lat, a jak widać z ich śpiewem bywa różnie. Nie są to ludzie do końca autentyczni, bo przez lata przyzwyczaili się do odgrywania swoich ról. Jak będzie z Julą, czy jej sukces zakończy się na jednej płycie i dwóch popularnych piosenkach, pokaże czas. Ma swoje pięć minut, więc niech z nich korzysta. Życzę jej powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co trzeba zrobić aby zniszczyć Polskę?

Kukułko zgadzam się z Tobą, poza jednym fragmentem. Otóż tego typu programy są maszynką do pieniędzy, ale i promują talenty. Zobacz ile ludzi śpiewających jest w Polsce. W kązdym programie są perełki i tylko od nich zależy co zrobią ze swoimi 5 minutami. Jula nie jest "wynalazkiem" show, ale you tube - internetu, w zasadzie nie ma to różnicy - ma swoją szansę i niech korzysta. Niech nabierze pweności siebie, bo publicznośc chce jej słuchać. Może trochę zmieni teksty, na bardziej optymistyczne i będzie ok. Dawaj dziewczyno, świat leży u twoich stóp! I pokaż Farnej gdzie pieprz rośnie. Ewa była skromna do czasu, teraz jest zarozumiała, gwiazdorzy, o jej wyczynach za kierownicą nie wspomnę;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org