piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaczyński zablokował antyunijną konferencję Ziobry

Powodowana informacją Rzecznika Prezydenta z dnia 13.września br. w przedmiocie kłopotów związanych z bulwarem nadnarwiańskim jestem zmuszona wyjasnić zdecydowanie , ze nie wygradzałam starego płotu sprzed wielu lat w "działkę będącą pasem drogowym " ulicy Żydowskiej ani też nie posiadam mocy sprawczej, by przenieść samą ulicę, której resztka jeszcze się zachowała.
Od zawsze ta wąska droga w tym miejscu prowadziła nad rzekę a jej przedłużenie , pięknie zachowane - z kamienia - rozniosła koparka wybierająca ziemię i szczątki wcześniejszych zabudowań . Stało się to w okresie kwiecień-czerwiec br. przy pracach archeologicznych .

Oko ludzkie , to bardzo precyzyjny narząd , który wykazuje niezbicie, że dotychczasowa droga obecnie usytuowana jest po lewej stronie wyłaniającego się zarysu nowej drogi - która najzwyczajniej...."zasuwa'' ogrodami ku garażom i budynkowi mieszkalnemu , w którym mieszkam z rodziną...
Nie ustawiałam też dawniej znaku drogowego przy słupie energetycznym ani nie byłam wykonawcą nowej ulicy i chodników przy ul.Rybaki , która niewątpliwie wykonana była według planu .

Doprecyzowania wymaga jednak publiczna wypowiedź w kwestii wygranej sprawy sądowej, jak rozumiem - niewzruszalnej.
Polecam , zamieszczony tytułem bardzo ogólnego wyjaśnienia , temat " Bulwar nad Narwią ",zamieszczony dn.14.09.br.
Kobieta znad Narwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński zablokował antyunijną konferencję Ziobry

Zawiozę do ślubu BMW serii 7, AUDI Q7, AUDI A8 lub AUDI A6. Atrakcyjna cena. tel. 602 744 754

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński zablokował antyunijną konferencję Ziobry

Korzystałem z takiej usługi - zakład tóż za "retro". Polecam! Nie polecam zakładu na ulicy Wesoła/Strojna i na Poznańskiej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński zablokował antyunijną konferencję Ziobry

http://www.favore.pl/92683_west-highland-white-terrier-2-pieski-4-suczki-lomza-podlaskie.html ta babka hoduje chyba regularnie. Zapytaj jej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński zablokował antyunijną konferencję Ziobry

Poszukuję skupu słoików. Czy wie ktoś,gdzie może taki być ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński zablokował antyunijną konferencję Ziobry

Rozmawiałem z dystrybutorem piecy, podobno coraz częściej ludzie decydują się na tą instalację lub przerabiają piece olejowe na pellety. Czy ktoś przystosowywał piec olejowy na pellety ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org