piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Z tego co wiem w pojazdach egzaminacyjnych są tylko manualne skrzynie przynajmniej w łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Skuter ma automat a do jazdy wystarczy tylko dowód:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Jeszcze nic nie ma bo trwa rekrutacja uzupełniajaca!!! A plan bedzie pod koniec pażdziernika... Co wy tacy niecierpliwi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

oooooo widzisz, jaka z Ciebie fajna dziewczyna :) fajna stronka,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Witam. Szukamy 2-3 osób chętnych na wyjazd samochodem osobowym na jutrzejszy mecz naszego ŁKS-u. Godzina wyjazdu do ustalenia. Zainteresowanych proszę o kontakt na forum lub na GG 8250937

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Panowie z ul. Wojska Polskiego lubią jeździć na wyjazdy, zazwyczaj mają wolne miejsca, może ich weźcie :-) Przynajmniej skarb państwa na tym zaoszczędzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

tak w ZIBI maja automat,zdajesz na tym samochodzie na ktorym jezdzisz,a teraz kupili nowy chyba nissan,polecam!!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Wybacz, ale już początek twego postu zniechęca do odpowiedzi na te hmm... pytania. Lepiej przejdź się do OSK i wypytaj co i jak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Na Lipowej to mięso mielone chyba - mi zdecydowanie nie smakuje. Wolę nadal kebab na dworcu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

tak w ZIBI maja automat,zdajesz na tym samochodzie na ktorym jezdzisz,a teraz kupili nowy chyba nissan,polecam!!!!!oni maja swoja siedzibe na mazowieckiej przy tej glownej drodze ktora teraz robia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

1.250 + badanie 80 + Egzamin w WORD. Szkoła sprawdzona, dobra. B.dobry Gruszfeld senior. Badania organizują w swojej siedzibie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Katon - wielkie dzięki:)

Galo - bez komentarza... tylko radzę Ci bierz przykład z ludzi inteligentnych niosących pomoc i którzy dają soją sobą jakiś przykład bo Ty raczej do takich nie należysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Łukasz, powodzenia w dotarciu na miejsce! Czekamy na Twoją relację z wyjazdu!
Dla tych, którym los ŁKS-u jest co najmniej - bliski, zapraszam w sobotę od 16.00 tutaj: http://www.lks.lomza.pl/live/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

.... mam takie jeszcze jedno spostrzeżenie - ludziom bez poczucia humoru i dystansu do siebie nie powinno się pozwolić wychowywać chomika , co dopiero dzieci ...
... no tak uważam ...

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

odnośnie rekrutacji w PIW: najśmieszniejszy jest fakt, iż osoby odpowiadające za rekrutację rozpowiadają na prawo i lewo, że nie miały tak naprawdę kogo wybrać bo kandydaci nie patrzyli im prosto w oczy i przychodzili ubrani w dresach i jeansach. Będąc na tej rozmowie osobiście nie widziałam tak źle ubranych ludzi no i raczej komisja nie utrzymywała kontaktu wzrokowego, ale to już inna bajka :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

ja mam inna propozycje do rozwazenia ---------------- A MOZE ZROBIC TAKI CARBUT (SPRZEDAZ Z SAMOCHODU) jakie dzialaja w UK . W niedziele kazdy wywozi to co chce sprzedac za grosze(nie raz mozna znalezc perly!) Mysle ,ze to bylaby podwojna korzysc dla kupujacego jak i dla sprzedajacego, ALE WON !!!! HANDLARZE !!!!!!!!!!!!!

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Pan Robert Karwowski tel. 500 22 40 40. Szczerze polecam, wystarczy popatrzeć na jego realizacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Rozumiem P@wcio, że tę firmę polecasz? Masz z nią jakieś doświadczenia?
Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

mjeciu gdzie mozna takie poczytać? bo zainteresowało mnie to co piszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Dzień dobry wszystkim. Gdzie mogę kupić automat do kawy, przekąsek? Mam na myśli automat przemysłowy (vendingowy), taki jaki można spotkać w większych firmach, instytucjach. Na co powinienem zwrócić uwagę?
Czekam na opinie osób które miały styczność z tym tematem. Za odpowiedzi "wpisz w google" serdecznie dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Popieram!
Gdyby on chociaz pracowity byl.... Albo przynajmniej trzezwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

fajne pieski, ale mało używane to nie wiem gdzie




***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kościół Świętego POlaka musi bulić kasę

Jak nazywa sie ta nowa pizzeria na mazowieckiej w miejscu starej osterii ma ktos do niej jakis namiar?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org