piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...i kto tu jest agresywny..?!

I co ty biedna zrobisz jak nie bedzie twego ulubionego karaoke? Choc ludziom uszy nie zwiedna :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

...nie ważne czy będą złote żyrandole - ale żeby było najbliżej domu i najwygodniej dla malucha... mieszka na Południu i robiłem małe przyjęcie w ROK'u na Małachowskiego - może nie ma tam fajerwerków ale tanio i blisko...

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

http://vimeo.com/47961600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

makmarc dostałeś jakaś odpowiedź odnośnie wypowiedzenia? jeśli tak mówisz to ja też tak zrobię jeszcze jutro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

Ja tez jade do Bialegostolca jutro ale okolo dwoch godzin wczesniej tzn przed 12 :-) tez mogę kogoś zabrać :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

O czym wy piszecie??? Jak takiś mądry to powieś się za jaja w tym całym lesie.To po co brać zwierzaka jak nie ma się nim kto zajmować??Zwierzęta też mają uczucia,a jak się pochwalisz jeszcze w internecie o tym to pewnie i do Egiptu nie zdążysz polecieć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

polecam Tadeusza Kopańczyka. ma biuro w hali, na Starym Rynku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

Ktoś kiedyś słusznie zauważył - najlepiej na jego posty w ogóle nie odpisywać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

młody wykrztałcony :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

http://www.youtube.com/watch?v=2m9B3QQ55eE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

Jak ktoś ma dobrze prosperujący interes....to i barak trzeba odrestaurować, jeszcze za unijne..... pfffhhhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

orange razem z t-mobile modernizują nadajniki, będą mieli wspólne nadajniki tak jak 3G, gdy zgubisz zasięg w orange, połączysz sie z t-mobile i na odwrót.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

Quattro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

heh jestem kumaty spoko wiem o co chodzi no przez olsztyn itd spoko wiem o co biega nie 1 raz byłem tylko z ekipą wyjazdową pozdro dla tych co byli w mrągowie heh film stulecia na orlenie w piszu piknik pod wiszącym jabłkiem hehe jadę sam ale jak ktoś chce może jechać a potem do kętrzyna następny wyjazd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

wyjezdzam o 6 rano moge zabrac jedna osobe.
poczta84@10g.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

to Kropek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

Zgadzam się, niektórzy nagminnie wysyłają listy, które listami nie są. Jednak to już wina PP, że panie w okienkach przyjmują takie przesyłki, chociaż nie powinny.
Jeśli jednak list polecony nie przekracza wyznaczonych gabarytów (dajmy przykład kupię małą książkę), a mimo to listonoszowi nie chce się jej dostarczyć i zostawia awizo to jest to już nie w porządku.
Niejednokrotnie kupowałam drobne rzeczy przez internet, dostarczane listem poleconym. Pomimo, że byłam w domu, najczęściej zastawałam awizo. Nie po to płacę za polecony, by lecieć prawie 3km na pocztę z małym dzieckiem na ręku. Dlatego pozdrawiam byłego pana listonosza, mam nadzieję, że znalazł pan odpowiednią pracę dla siebie po skargach moich oraz sąsiadów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

Panie redaktorze, nie od dziś wiadomo, że posiada Pan ułańską fantazję ale tym tytułem artykułu do***ał Pan do pieca. zmarł? Odnaleziono zwłoki ale czy aby na pewno ten człowiek zmarł? Oto jest zagadka, może nasza policja jakoś sobie poradzi z jej rozwiązaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

Żeby wyjąć klawiaturę z asusa nie trzeba go otwierać, wystarczy zobaczyć poniższy filmik..

http://www.21th.pl/?jak-wymienic-klawiature-w-laptopie-asus-seria-f5-x50-g2,155

Nie wiem jaki dokładnie model masz, ale nie powinno się dużo różnić, u mnie w x73 jest dokładnie tak samo. Na filmiku tego nie widać za dobrze, ale żeby wyjąć taśmę, trzeba cienkim wkrętakiem lekko odciągnąć takie uchwyty po obu stronach złącza, a po włożeniu nowej zacisnąć. Tak to mniej więcej wygląda:





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i kto tu jest agresywny..?!

Bez przesady, jak im ciężko to niech zmienią robotę. Nie jeden na ich miejsce. A poza tym, to dobre napiwki mają z emerytur. Podobno i po 500 zł miesięcznie potrafią uzbierać. Zależy jaki rejon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org