piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

Autor: oszukani.przez.radce (---.elomza.pl)
Data: 13-09-12 15:26

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459


Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

No az sie wkurw...łem czytajac ten BEZNADZIEJNY TEMAT!!!

Po pierwsze ty glupia paniusiu poczytaj sobie regulamin gabarytowy i tam jasno przeczytasz ze list polecony gabarytu B nie moze przepraczac grubosci 3 cm... o innych wymiarach juz nie wspominam !!!!


A ty dziewczynko chandlujesz sobie kur..wa na szafie i innym badziewiu wysylasz buty i zaluejsz dolozyc 2 zlote...

Zobacz sieroto na listonoszy ktorzy oprocz swojej ciezkiej torby ciezko dzwigaja reklamowki z wielkimi listami ktore jako listy nawet nie powinny byc wysylane!

Ponadto dobieraja te listy-paczki kilka razy dziennie z placowki albo skrzynek kontaktowych.

Wiec ty glupia babo stosuj sie do przepisow i szanuj innych prace!!! bo jak wysylasz list 1-1.5 kg to napewno przekracza on gabaryty chyba ze wysylasz olow!!!

Pani w okienku mojego oddzialu poczty tez proponowala komus ostatnio zamiane listu na paczke a wysylal cos rozmiarow butow - chlopaczek pozalowal 2 zl bo woli je sobie zostawic na piwo - a jak sprzedawal na allegro to pewnie przesylke i tak policzyl jako paczke!!

Nie obwiniam Pan z okienek bo pewnie byly by narazone na wiele nieprzyjemnosci ale tak czy siak same NIE POWINNY PRZYJMOWAC TAKICH NIBY LISTOW!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

Autor: oszukani.przez.radce (---.elomza.pl)
Data: 13-09-12 15:26

Poszukuje osób oszukanych/okradzionych przez łomżyńskiego radcę prawnego z Łomży Zbigniewa P. Toczą się przeciwko niemu postępowania dyscyplinarne, dalej oszukuje ludzi, ukrywa się

http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/201/n/54459


Poszkodowanych proszę o kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Z góry przepraszam że wtrącam się w każdy temat ale mój post z apelem do poszkodowanych zostaje nagminnie usuwany przez admina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

Przydałby się czasem przecinek, bo ciężko się czyta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

raz jest raz go nie ma, ot po prostu orange, ja dzisiaj złożyłem wypowiedzenie umowy w orange, bez poniesienia kosztów kary, bo to z ich winy od dłuższego czasu jest ciągły problem z łącznością, nie chcę już tej sieci, mam ich dosyc


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

Czy orientuje się ktoś gdzie będą puszczać KSW? Chodzi o jakiś lokal gdzie można pójść wypić piwo i obejrzeć w spokoju galę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

Ja natomiast dostalam SMS, że w trosce o jakość połączeń konserwują nadajniki. Wiąże to się z wieloma niedogodnościami aż do chwili zakończenia. Napisano mi też że przepraszają za utrudzenia. Może to w trosce o nas wszystkich? A może to naiwność przeze mnie przemawia. W kazdym razie z połączeniami jest coraz gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

bardzo ladnie maluje p. grazyna podedworny,projektantka,ona wymalowala w szpitalu odzial dzieciecy(tak slyszalem)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

Jade jutro rano (9-10). Chce ktos sie zabrac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

Poniosłeś jakieś konsekwencje ? bo ja mam i również bym zerwał umowę a nie cały rok a zostały 2 lata ale tak ma być to ja dziękuje płacić im 50 zł na dodatek ostatnio wpłaciłem rachunek i czekałem 3 dni aż mi łaskawie odblokują wychodzące na dodatek ten zasięg porażka ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

Jaka jest teraz cena przedłużania paznokci metodą żelową, manicure hybrydowego, depilacji brwi + henny? Czy manicure hybrydowy wykonuje się na naturalnych paznokciach czy na tipsach?
Interesują mnie nie tylko ceny z salonów kosmetycznych ale też ceny jakie proponują kosmetyczki pracujące u siebie w domu.
Kogo możecie mi polecić?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

600770452

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ponad godzinę pociągiem z Łomży do Warszawy?

Nie mam pojecia ile zarabia listonosz

1500zl ???

Jednak kompletnym debilizmem jest mowienie ze listonosz dorabia na napiwkach. To nie jest jego wyplata i on tego nie moze oczekiwac.

Wiec co ty pieprzysz czlowieku!!!!!!!!!


Podobnie jak poprzednik proponuje wyrazic zgode na wrzucanie listow poleconych bez zwrotki odrazu do skrzynki.


PS
Kiedys na rozmowie o prace jako kurier Opek czlowiek powiedzial mi ze wie Pan ja place 1600zl ale zawsze pare groszy od klientow mozna dostac to wyplata sie zwieksza.

buuahahaha i wszystko na ten temat!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org