poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CNN miażdży Dudę, Kaczyńskiego i Czarnka. Aż przykro się to czyta

pewnie, popieram. jest to normalne auto.
ma jezdzic polonezem?moze nysa?
jezdzi przyzwoitym autem, gdyby mial ferrari, czy inne tego typu to rozumialbym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CNN miażdży Dudę, Kaczyńskiego i Czarnka. Aż przykro się to czyta

no!!!!!!!!!!! to kuva daleko nie ma na Boczna! -----------------moze dojsc!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CNN miażdży Dudę, Kaczyńskiego i Czarnka. Aż przykro się to czyta

tak..nawet pomimo tego..po tyg dostajesz drugie awizo i jesli nie odbierzesz przesylka wraca do nadawcy

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CNN miażdży Dudę, Kaczyńskiego i Czarnka. Aż przykro się to czyta

Listonosz, który pracuje na trasie na której mieszkałam ma samochód, rowerem by raczej oszalał, zważywszy, że miał do objeżdżenia duży teren, a i przesyłek i listów od groma - niejednokrotnie tylną kanapę.
Nawet rower jest już jakiś rozwiązaniem, lub wspomniane wózeczki. Chociaż znając polskie społeczeństwo, zaraz by to zostało ukradnięte lub zniszczone :/

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CNN miażdży Dudę, Kaczyńskiego i Czarnka. Aż przykro się to czyta

Moja matula płaci jakieś 16-17zł za dwa wywozy, nie wiem z jakiej firmy. Segregacja jedynie butelek plastykowych.
Podoba mi się pomysł radnych, że każdy będzie płacił obowiązkowo, wybierze jedynie jedną z dwóch opcji. Mam nadzieję, że jednak nie wliczą w to dzieci.
Problem śmieci w Polsce staje się straszny,m w innych krajach od dawna jest przymus segregacji.
W przypadku przymusowego płacenia ludziom odechce się wywalać śmieci po lasach. Wystarczy wiosną wybrać się do jednaczewiaka by zobaczyć jak ludzie niszczą przyrodę.
W Austrii ma się do wyboru opcję 3 pojemniki lub 5. Jeśli nie posegregujesz - pojemnika nie odbiorą lub otrzyma się karę i to nie małą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CNN miażdży Dudę, Kaczyńskiego i Czarnka. Aż przykro się to czyta

akurat o kradziez bym sie nie martwila..te rowery sa znakowane i wpisane do rejestrow wiec nie ciezko byloby potem znalezc...ale znajac PP maja na to wyj....e i kaa nosic...tak niestety Polska nie nalezy do krajow cywilizowanych gdzie respektowane sa prawa pracownikow

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CNN miażdży Dudę, Kaczyńskiego i Czarnka. Aż przykro się to czyta

Chłop co 2 tygodnie umieszcza takie lub podobne ogłoszenie bo nikt nie chce nosić betonowych płotów za 7zł to lepiej iść sprzątać w szpitalu za tako samo stawkę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CNN miażdży Dudę, Kaczyńskiego i Czarnka. Aż przykro się to czyta

za pewne 7 brutto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CNN miażdży Dudę, Kaczyńskiego i Czarnka. Aż przykro się to czyta

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi! Szukam fryzjera na ślub i po prostu staram się również zorientować w opiniach ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CNN miażdży Dudę, Kaczyńskiego i Czarnka. Aż przykro się to czyta

pytanie jak się sprawdza "kanadyjka" w naszym klimacie, jeśli ktoś mieszka proszę o opinie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CNN miażdży Dudę, Kaczyńskiego i Czarnka. Aż przykro się to czyta

hahaha śkody zazdroszczą widać że prowincja i zazdrość zżera , na oczy nie widzieli drogiej i fajnej fury ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org