piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marionetka Pinokio Morawiecki broni UE.

nie ale codziennie mam do czynienia w pracy z ludźmi nabitymi w butelkę przez telemarketerów. Najczęściej są to osoby starsze , którym wciśnięto usługi lub towary , których nie potrzebują. Wg mnie taka praca to nie powód do dumy.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Pinokio Morawiecki broni UE.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Pinokio Morawiecki broni UE.

Nie ma chyba jednego, sprawdzonego "sposobu" na wychowanie dziecka. Rodzice muszą mieć dużo cierpliwości i duuuużo miłości dla swoich pociech. Dziecko musi wiedzieć, że jest kochane.
Ja sama nie mam dziecka, ale jestem dzieckiem swoich rodziców. I śmiało mogę powiedzieć, że rodzice dobrze mnie wychowali. Choć jak miałam 13, 14, 15 lat prostestowałam, byłam oburzona, że rodzice nie chcą mnie puszczać na dyskoteki, to teraz wiem, że mieli rację. Gdzie dziecko w takim wieku na dyskotece. Teraz mam 22 lata i czasami jak widze takie małolaty (często pijane) na dyskotekach to zastanawiam się gdzie są ich rodzice. A rodzice nauczyli mnie szanować siebie i innych, mieć swoje zdanie, umieć je pokazać. Nauczyli mnie też pracy, szanowania pieniędzy. Dużo im zawdzięczam. Trzeba swoje dziecko wychowywać tak, żeby jak dorośnie umiało powiedzieć "Dziękuję Mamo, dziękuję Tato". Bo wiem, że to w jakim miejscu teraz jestem i kim jestem zawdzięczam w dużej mierze im.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Pinokio Morawiecki broni UE.

Dokładnie-taka praca. Większość narzeka na działanie Poczty Polskiej, ale trzeba najpierw rozłożyć sobie wszystko na czynniki. Jeżeli listonosz nie wywiązuje się ze swoich obowiązków jest jednym z powodów słabego funkcjonowania w/w instytucji. Nie ma "nie chce mi się", a jeśli już to proszę zrezygnować z posady ustępując tym samym innemu, który będzie konsekwentny i odpowiednio wywiąże się z obowiązków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marionetka Pinokio Morawiecki broni UE.

Hahahaha wygralas! Hahahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org