piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

A dlaczego ...niech to...??????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Może i prezes ma rację, że należało by takie rzeczy zgłaszać, przykład z przed dwóch tygodni: nabór na stanowisko referenta ds. administracyjnych w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii i na to stanowisko zostaje zatrudniona pani Natalia Witkowska, a pan Jan Witkowski jest starszym inspektorem w zespole ds. finansów, księgowości, administracji, zaopatrzenia i obsługi, więc czyżby taka zbieżność nazwisk zaistniała i akurat ta pani była najbardziej odpowiednia na to stanowisko? Kumoterstwo i nepotyzm, chyba właściwy przykład.
http://piw.lomza.pl/flash/piw.swf
http://piw.lomza.pl/content/blogsection/1/38/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

skorzystałem. to jakas bujda z tym Lesiakiem .koleś niby w porzadku,ale cały czas gada przez komóre,niby tłumaczy a i tak poza wytłumaczeniam. nie polecam.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Witam,w dniu 14.09.2012 jadę do Lublina,powrót 15.09.2012.Mam 2 wolne miejsca.Osoby zainteresowane proszę o kontakt:504013555

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

misia, takim komentarzem popierasz patologię, jaka ogarnia nasz kraj. Jak ktoś ma prywatną firmę, niech se zatrudnia kogo tylko chce, ale w instytucjach finansowanych z naszych pieniędzy, takich rzeczy być nie może. Nie widzisz, że kumoterska bezczelność urosła do niewiarygodnych rozmiarów, że zwykłemu Kowalskiemu odbiera się szansę zatrudnienia, bez względu na kwalifikacje, na rzecz rodzinki, i uważasz, że to jest normalne. Żyj swoim życiem i niech Ci wszystko wisi, zobaczysz jak spróbujesz znaleźć normalną robotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Teraz widzę,że hołota,która tak komentowała zniknięcie Ani niewiele ma do powiedzenia na temat ,,wychowania,,--bo niby skąd mają to wiedzieć,jak nie wiedzą co to znaczy być rodzicem,żyć w ciągłym strachu,że się spóźnia,że nie odbiera tel., itd.... itd...wychowanie dziecka,dzieci--to najtrudniejsze życiowe zadanie.Dzisiaj mogę powiedzieć,że mnie się udało--mój syn jest niesamowity.Nie ma tematu,którego wspólnie byśmy nie poruszyli,nie rozwiązali problemu,jeśli takowy jest,nie poszli sobie na kompromis.
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ, A NASZE DZIECKO TO NAJPIĘKNIEJSZY DAR,JAKI KIEDYKOLWIEK MOGLIŚMY OTRZYMAĆ-;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

ja tez nie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

ja też nie mam ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Gdzie wy mieszkacie ze zasiegu nie macie?:) Jakas dziura...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

trzeba zmienić tą sieć ,ciągle z nią problemy

i kasa znika bez powodów


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

wymieniają tam kilka różnych marek piw ,a że Łomża jest coraz bardziej rozpoznawalna w Polsce to ją wymieniają...,promocja najlepsza to chyba przez sport jak ŁKS Łomża,ale powinna być wyższa liga!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

A robił ktoś chrzciny w restauracji na mickiewicza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Transponder płyta ci się zacięła?
;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Temat podsumowany>???Hmmm co do dzieci to niech każdy szuka ich u siebie a nie na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

Dziś rzeczywiście był problem z siecią orange. Podobno to jest spowodowane zmianami na lepsze, które są przeprowadzane. Pożyjemy, zobaczymy ...
Moja umowa kończy się w marcu, jeśli w tym czasie coś z tym zrobią, to może zostanę u nich, bo taka sytuacja trwa już chyba drugi rok ( chodzi o Łomżę ) bo jak jest gdzie indziej, to nie wiem. Ja na szczęście mam drugi telefon w innej sieci, to mogę się na nich wypiąć, zwłaszcza, że abonament płacę niski. Mimo wszystko szkoda każdych pieniędzy płaconych za nierzetelne usługi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

co*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Coraz śmielsze poczynania.

pozatym co z tego jak tu zadnej chetnej nie ma:D moze i racja napisze na innym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org