niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obalenie rządu!

I owszem dizlem można przejechać dużo, ale czasy niezniszczalnych silników tego typu już raczej minęły. Nowoczesne dizle stały się bardziej delikatne od silników z zapłonem iskrowym. Dużo też zależy nie tylko od sposobu jazdy, ale od tego gdzie się jeździ. W mieście takim jak Łomża (małym, krótkie odcinki jazdy) dizel i do tego z turbiną nie ma racji bytu, szczególnie omawiany tu 1,9 tdi, bo nawet nie zdąży się rozgrzać. I spalanie wówczas nie jest też takie atrakcyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

Zaraz wszyscy zaczną się chwalić gdzie kto był... A gdzie ja nie byłem? Tyle że nie kamperem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

Obowiązuje również zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych oraz wiele innych nakazów, zakazów i ograniczeń (np. prędkości). Tyle, że mało kto się do nich stosuje. Niestety!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

alior sync

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

dziwię się kobietom że chcą cesarkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

fashionstyle2000@o2.pl 123ona bardzo proszę o kontkat meilowy, boję się rodzić naturalnie bo obawiam się że nie zdążę dojechać do Białegostoku i będę skazana rodzić w Łomży a takiego scenariusza bym nie chciała, dlatego też wybieram cc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

A ja się dziwię, że chcą sie męczyć na własne życzenie . Dzisiaj na szczęście można wybrać . Tyle ile jest różnych komplikacji i z dzieckiem i z matka podczas porodów naturalnych , to nie ma tego podczas cesarek . Często sie zdarza, że albo za główke mocno szarpali i potem znamiona do końca życia, albo obojczyk u dziecka złamany, albo rączka .Takich numerów nie ma przynajmniej podczas cesarki . Nie wspomnę już, że jakoś dziwnie często zdarza się, że dziecko jest przenoszone po terminie i rodzi sie z niedotlenieniem , ten stres i ciągłe latanie na ktg czy jeszcze żyje to dziecko, a czemu już się nie rusza . Na cesarkę umawiasz się w bezpiecznym terminie . Ktoś, kto nie rodził u Arciszewskich tylko zawsze w Łomży i jest z tego zadowolony, niech się sobie cieszy, gratuluję . Ale nie ma porównania i myśli, że tak jest ok . Jednak nie zdaje sobie sprawy, że można inaczej . Ja rodziłam i tu i tu . Różnica ( ze wszystkim !!! ) nie do pokonania przez państwową służbę zdrowia . Wejdź sobie, weronika2222 , na stronę tej kliniki i tam znajdziesz wszystkie informacje , cennik i forum dla pacjentek . Polecam doktora Lenczewskiego . Rzadko polecam jakiegokolwiek lekarza, ale jego z czystym sumieniem . Kapitalny lekarz i człowiek .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

Zrób na podwórku grilla, postaw kratkę piwa i na grilla sami wpadną, a przy kratce powiedzą o sobie i będziesz miała okazję ich poznać. Powodzenia.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

m Bank 0 zl za prowadzenie konta, za karte kiedys bylo tez 0 zl ale teraz jest 2, mamy konto internetowe takze mozna dokonywac wplat siedzac w domu, przelewy 0zl. Problem jest tylko z zalatwieniem konta, bo w Lomzy nie ma oddzialu, trzeba dzwonic, podawac dane przez tel a pozniej czekac na umowe az kurier przywiezie, podpisac itp itd:-) ale warto!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

Godzina 18.00, niedziela w katedrze....tam poznałem swoją połówkę....spróbuj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

dzieki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

Dziś w nocy na parkingu na ul. Al. Legionów (obok klubu Qube) ukradziono mi obie tablice. Być może ktoś coś widział ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obalenie rządu!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org