sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wieśniaki nie odpuszczają

Wezmą go za niepoczytalnego i wypuszczą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniaki nie odpuszczają

chyba cie poje***** każdy liczy złotówy, a ty chcesz koordynować, ciekawe ile taka usługa miałaby kosztować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniaki nie odpuszczają

Obecnie mam diesla ,sam prawie nowy wiec niema problemow, ale nigdy wiecej nie kupie sam osobowego na olej napedowy . Uwazam ze disel to traktor . Nie do jazdy po miescie ,owszem na trasie jest ok . Nastepne autko bedzie benzyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniaki nie odpuszczają

nie 1000zl to niewiele w porownaniu do kosztow wesela..a jak jestes w tym dobra to mozesz smialo zaczac od tej kwoty zobacz jak to sie rozkreca i wogle..najlepiej dzialac z polecenia zadna inna reklama ci nie jest wtedy potrzebna

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniaki nie odpuszczają

Jest ogłoszenie na ogólnych,że ktoś znalazł telefon na dworcu PKS,podany numer 516-220-695,może to Twój. Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniaki nie odpuszczają

mam HDI i nie mam problemów w zimę.... a i nie jedna benzynka się zdziwiła podczas staru oglądając tył mego autka....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniaki nie odpuszczają

Byłem niedawno na weselu, gdzie była Pani z plakietką "koordynator wesela". Bardziej nieskoordynowanego wesela w życiu nie widziałem.Jak to mówią- "Pańskie oko konia tuczy".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniaki nie odpuszczają

Zamysł sam w sobie jest słuszny,tylko dla kogo te "szoł"?W piątek i do tego o 18-stej?Urzędnicy specjalnie przyjdą na to spotkanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniaki nie odpuszczają

polecam
http://www.camping67.sopot.pl/

Blisko morza ( 20 metrów ), wychodzisz z kempingu na prawo Sopot na lewo Gdańsk. Jak dla mnie bardzo dobry kemping..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniaki nie odpuszczają

jak mial 75km to sie zgodze

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org