sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koń stanął na nogi

kiedyś jeździłem 1.8td.było spoko,ale do zimy auto trzeba przygotować...teraz eksploatuję benz.i to doradzam kupować(nie przerabiając na gaz).





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

szuka naiwnych,ze sobie wezmie po 5 euro od godziny a reszte wyplaci naiwnym po te 7-8 euro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

a ciekawe jak się sprawdzają usługi w stylu "Gdzie jesteś" dostępne w sieciach komórkowych? Może to byłoby rozwiązaniem i jeśli dziadek nie ma uprzedzenia do komórki, obok jej zwykłej funkcjonalności zdałoby egzamin?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Sa w tym miescie ludzie, ktorzy nie wiedza co znaczy Masa Krytyczna. Wiec to jest tak jak by zlot rowerzystow, ktorzy chca pokazac miejskim urzednikom ze rowerzysci sa w miescie i jest ciezko z poruszaniem sie rowerem.


Wiec wszystkich chetnych zapraszamy na stary rynek :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

papiery nie sa wazne, wazne sa umiejetnosci.
najchetniej 2-3 osobowa ekipa, ktora pracowala juz razem
wpm napisał(a):

> szuka naiwnych,ze sobie wezmie po 5 euro od godziny a reszte
> wyplaci naiwnym po te 7-8 euro.
a ile dostaniesz Ty, tu w Łomzy za godzine? ile wezmie twoj szef?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

nie zawsze zarobisz nawet na to..ale sprobuj...jak ci wyjdzie to rzuc robote wogle i zajmuj sie tylko tym...powodzenia:)a na slowa krytyki nie reaguj..ludziom w tej dziurze jest wiecznie zle i zazdroszcza wszytkiego w wiekszosci wiec sie nie zdziw jak bedziesz miala full negatywnych komentarzy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Wynajmę mieszkanie w domu jednorodzinnym, 2 pokoje, kuchnia, jadalnia, Piątnica.
telefon: 515787816 e-mail: cagiva@poczta.onet.pl
ogłoszenie dodane 2012-08-23

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

wiesz uzywalam loreala garniera i chyba wszystkich dostepnych marek..zadna nie miala porownania z pallette..inne zmywaly mi sie po 3 tyg tak jak tobie pallette mialam nawet 2 miesiace..i nie obchodzi mnie ze wiekszosc mowi ze pallette niszczy wlosy..ja jakos nie wylysialam a wlosy farbuje od 16 lat i w dalszym ciagu mam ich pelno..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

ja ma 2,0 diesla i odpala. Jedynie trzeba pamiętać o grzaniu świec, i muszą być one sprawne, trzeba mieć dobry akumulator. A tankuję na Orlenie i z ropą żadnych problemów, nie zamarza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Ja jestem w porządku;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Tylko teraz to już trochę chłodnawo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Witam,ja polece farbe z firmy SYOSS wczesniej farbowalam wlosy tez z tych poprzednich firm co przedmowczynie i dopiero teraz jestem zadowolona kolor wychodzi jednolity nacalej dlugosci po 6 tyg nadal go mam i jest polysk.Wiec sproboj moze akurat przypadnie ci do gustu.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

rafikkkk ale nikt nie mowi ze sa bardziej awaryjne tylko o wiele drozsze w eksploatacji, Diesel to nie tylko sam silnik ( blok, cylindry, glowica) ale tez i osprzet o ktorym mowa powyzej

"jak ktos umie uzytkowac to jezdzi latami ....." - a jaka kolezanka ma pewnosc ze te auto nie bedzie mialo juz 1mln km albo bylo odpowiednio traktowane pomimo niezwykle niskiego stanu licznika ;) przez wlasciciela/i przez swoje lata eksploatacji ?? No chyba ze mowa o nowym autku to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Potrzebuje namiaru bądź rady,polecenia dobrego psychologa w Łomży bądź okolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Zamawiam na allegro farbę fryzjerską np. loreal inoa, majirel, luo color zestaw do pojedynczego farbowania i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Gdyby przygotowaniu zakupu autobusów poświęcono chociaż połowę tego czasu, co na opracowanie wymogów do przetargu na ratuszową Skodę, to pewnie nie byłoby problemu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń stanął na nogi

Tylko, że jest problem, żę potrzebuję jej na dzisiaj, bo stara mi się rozwaliła :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org