piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

SUN za leb o kolano i do gazu :P

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Witam,
Ma może ktoś w posiadaniu szczeniaków bernardyna na oddanie / sprzedaż?
Jeśli tak proszę o odzew.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Praca w Berlinie i pod Berlinem. Wykonczenie domu wewnatrz i na zewnatrz ogrod,podjazd,taras itp, kapitalny remont mieszkania. Praca od 1 wrzesnia na okolo 3 miesiace. kontakt moja-robota@tlen.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

sam mialem kilka lat i ogolnie to bylem zadowolony czasem wymiana swiec, dobry akumulator niezle paliwo i zadna zima mu nie straszna, ogolnie rzecz biorac dobry diesel nie jest zly ale pod warunkiem ze jakis pewny a wiadomo na co trafisz, zazwyczaj to maja kupe kkm za soba i byc moze sporo ukrytych problemow poprostu albo bedziesz sie cieszyc z eksploatacji albo plakac i zagladac do portfela

drozsze swiece, drozszy akumulator ( bo potrzebny o wiekszej pojemnosci), padnie kolo dwumasowe, turbina, wtryski, badz bedzie trzeba wgrac program ( problemy z paleniem ) i niestety ale sie zawiedziesz i bedziesz ponosic ogromne koszty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

A no będziemy,do niedzieli już blisko;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Proszę pisać na maila mariuszwesolowski6@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Uważam , ze na pewno znalazłby się chętny na takie usługi, osoby które nie maja czasu na załatwianie takich rzeczy i mających trochę więcej gotówki na pewno skorzystają, ale większość par raczej chce oszczędzić na tego typu pomocy i przeznaczyć pieniądze na inny cel. Zależy również jak droga byłaby to oferta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

sympatyczny hmmm jesli chce sie oszczedzac to sie nie wyprawia wesela..a tak poza tym ludzie lubia sie chalic tym co maja jak maja itd..a stwierdzenia typu " co to mnie nie stac?niech zobacza jakie wesele wypraiwe swojemu dziecku" sa na porzadku dziennym...cos w stylu zastaw sie a postaw sie...
chetni napewno beda a takiego typu uslugi bo ludzie robia sie wygodni,zreszta organizator zawsze konsultuje wszystko z klientem..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

nie myslalam jesszcze nad kosztem takiej usługi ale znam polskie realia i wiem ze nie kazdego stac na takie rzeczy . okolo1000 zl myslicie ze to duzo jak na takie organizacje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

POwstaja domy weselne jak grzyby po deszczu, wiec moze maja w ofercie organizacje . Jestem ciekaw czy sa w Lomzy takie firmy zeby zorganizowac wesele w plenerze ??/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

rozumiem ze koszty wesela sa duze a ja uwielbiam organizacje ślubów . troche podbudowana zostalam z tym pomyslem . trzeba zaczac cos rozkrecac swojego bo u prywaciarza czy na panstwowej to zarobisz tyle zeby do garka miec co włozyc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Mozesz rownierz organizowac np.imprezy pracownicze ,kuligi zima ,spotkania seniorow itp. wieczory panienskie ,kawalerskie i tp Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

hm to tez jest swietny pomysl dziekuje bardzo za podpowiedzi . widze ze sa tu ludzie ktorzy rozumieja i zycza jak najlepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Ejjj ja jestem,nigdzie nie wyginęłam!!!!!!!!!!!!I jestem najnormalniej,najnormalniejsza na świecie;-)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Nie pamiętam czy mojego ojca diagnozował Dr. Łysoń, w każdym razie pracuje w szpitalu na ulicy M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku. W każdym razie mistrz :) Uratował ojca, podczas, gdy łomżyńscy "fachowcy" prawie go wykończyli...
Tu masz stronę oddziału: http://spskam.bialystok.pl/neurochi/index.htm
Na stronie jest nr telefonu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Słoneczko, pierwszy zabieg 100 zł a kolejne?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

prosze o kontakt na email traker16@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Gdybyś zechciał uratować jakieś psie istnienie:
http://www.bernardyn.org.pl/bernardyny_do_adopcji.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Jedzie ktoś jutro do Sochaczewa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Witam, witam!
Zna ktoś może fajne miejsce do wypadu kempingowego nad morzem? Marzy mi się zatoka lub Władysławowo.

Co polecacie?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Kurde, ludzie... Ja chcę jeszcze raz D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

U mnie działa normalnie bez żadnych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

chciałabym sie was poradzic z jakiej firmy farba jest najtrwalsza, pewnie wiecie z wlasnego doswiadczenia...

chodzi mi o to zeby się szybko nie spłukiwała. czytałam na roznych forach i pytałam roznych fryzjerów ale kazdy mowi cos innego.
malowałam garnier nutrise creme na ciemny blond i po 3 tyg ani sladu koloru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Wierz mi ze po 3 tygodniach to kazda farba zejdzie nawet ta u fryzjerki, przecietnie to co miesiac trzeba malowac. Albo mozna malowac podobnym do naturalnego koloru i wtedy mozna co 2 miesiace. Najlepsza marka jak dla mnie to Matrix ale dostepna u fryzjerki badz w sklepach fryzjerskich. Ale to tylko moja opinia.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak odnaleźć się w szpitalu polowym.

Zostawiam to bez komentarza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org