niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koń który mdleje.

Zalezy ile będziesz jezdziła. Oczywiscie ze względow ekonomicznych diesla się juz nie opłaca kupywac ropa jest juz drozsza od benzyny a to pewnie nie koniec no i diesle są bardziej awaryjne a to wtryski a to turbina zawory i koło dwumasowe lub swiece ktore są duzo drozsze niz w przypadku benzyniakow. Myslę ze rozsądniej teraz jest kupic benzyniaka ale musisz uwazac jak kupujesz uzywaka czy to będzie diesel lub benzyna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

Najfajniejszy to był ten co bokiem patrzył:)
Ale zniknął nam gdzieś szelma:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

Witam, szukam chetnych na dojazd do Ostrołeki codziennie od poniedziałku do piątku.Są chętni??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

mam w plynie, moge oddac

w lomzy nie kupisz, jedynie na allegro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

I co tam hot chocolate - skrzynka się nie zapchała? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

Zezowaty? Abdykowal chyba:) dzieki Tobie:) ja odpsisuje, ale sie nie rozdwoje:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

ok ja czekam az odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

Kogo polecacie do indywidualnej nauki plywania w Łomży? i czy w ogóle teraz jest możliwość rozpoczęcia kursu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

A może ten Pan, który ma w sprzedaży watę cukrową i właśnie baloniki z helem? Nieraz przy dobrej pogodzie stoi koło placu zabaw na strzelnicy i sprzedaje watę cukrową i baloniki. Jak zapłacisz, to pewnie i Tobie baloniki napompuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

Zaleze jaki rocznik, dizle awaryjne gówno prawda mam 6 lat i tylko wymieniam to co jest stanadardowe - zawieszenie ( grosze ) - opony i takie tam normaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

Kto szuka ten znajdzie.I nie zawsze trzeba szukać w marketach lub klubach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

Poniżej na stronie mosir masz instruktorów i ich telefony.
Osobiście polecam Pana Rafała.

http://www.mosir.lomza.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=393&Itemid=222



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

nie wiarygodne po ostatnim meczu,ale musieli się chłopacy postarać,że udało się wygrać małą przewagą.


relacja z meczu

http://www.lks.lomza.pl/live/

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

@hot chocolate - jak ktoś ma braki ze szkoły podstawowej (np. interpunkcja :P) to SJP raczej niewiele pomoże :)

A gdzie szukać fajnych ludzi... nigdy nie wiadomo kto jaki jest, nawet znając kogoś dłuższy czas można się nieźle naciąć. Gdyby było tak łatwo, to nie byłoby tylu problemów w związkach ;) http://youtu.be/NklSgmYbpSE
Poza tym "fajność" jest baaardzo względna, więc jedni napiszą: szukać na Milano, a inni że w bibliotece.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

wiesz Szorstki zdania na ten temat są podzielone ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

elina :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

To jak z tym naszym znakiem rozpoznawczym ? :P albo po prostu przed tą Warą się zbierzmy. kto dojdzie potem, temu łatwiej będzie dostrzec grupkę ludzi...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

A zerknął ktoś na datę tych postów? :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

Moze ktoś jest chetny pograc w tenisa lub ping ponga wieczorami?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

Ale reklama ;D No to i ja też siebie polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koń który mdleje.

hej. czesto gram na skate parku w tenisa na scianie, bo nie mam z kim grać. A w stołowego to w weekendy w centrum katolickim

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org