niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS popełnił wiele błędów i zaniechań czym doprowadził to tej tragicznej sytuacji.

Gdzie dostanę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS popełnił wiele błędów i zaniechań czym doprowadził to tej tragicznej sytuacji.

hot odpisuj na meile:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS popełnił wiele błędów i zaniechań czym doprowadził to tej tragicznej sytuacji.

To ja w ciemno w bibliotece!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS popełnił wiele błędów i zaniechań czym doprowadził to tej tragicznej sytuacji.

"hodowla"

https://www.google.pl/search?q=pseudohodowla&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=_1E1ULZxid60BvihgIAG&biw=1280&bih=656&sei=AlI1UJWbGoXdtAboh4HQAg

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS popełnił wiele błędów i zaniechań czym doprowadził to tej tragicznej sytuacji.

Fajni faceci to pracują do późna i zarabiaja pieniadze ;)
Ja natomiast odwrócę pytanie i zapytam gdzie sa fajne dziewczyny?



stricte ja kibicuje królewskim ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS popełnił wiele błędów i zaniechań czym doprowadził to tej tragicznej sytuacji.

Nikt sie nie wykruszyl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS popełnił wiele błędów i zaniechań czym doprowadził to tej tragicznej sytuacji.

zobaczysz to co będą chcieli żebyś zobaczył,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS popełnił wiele błędów i zaniechań czym doprowadził to tej tragicznej sytuacji.

Opiekunka byłaby w ciągu dnia (kiedy jestem w pracy), a później mogę opiekować się dziadkiem samodzielnie.

Chodzi głównie o jego potrzebę spacerowania, dodajmy samotnego. Daleko nie wychodzi, ale i na własnym osiedlu można się zgubić kiedy człowiek nie wie dokąd iść i którą drogą.

W takiej sytuacji GPS wydaje się dobrym wyjściem. Można na stronkach sklepów detektywistycznych znaleźć np. wspominany wyżej zegarek z GPSem. Ojciec zawsze nosi, lubi mieć poczucie czasu, często sprawdza godzinę... On miałby swoje poczucie czasu, ja zaś miejsce jego aktualnego pobytu:D

Kto by pomyślał, że takie gadżety będą na "wyciągnięcie ręki", prawda???

Dziękuję za Wasze sugestie
Widzę, że pomysł z GPSem nie należy do absurdalnych:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org