sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

SE sprawdziłem i niestety nie ten! Wszystkich którzy wiedzą coś na temat proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

Właśnie tego się boję.. I w ogóle, że się tam nie odnajdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

Wspaniały masażysta Pan Piotr Nowosielski .Wykonuje zabiegi Spa, masaż miodem, czekoladą z dojazdem do domu :) .Zdecydowanie polecam
TEl 512 575715

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

Policjanci poinformowali mnie, że po drugiej stronie ulicy jest ścieżka rowerowa i powinienem nią jechać... Piszę Wam tylko to, co usłyszałem.

Albo wywalić wszystkie ścieżki rowerowe aby takich problemów nie było, albo zrobić je porządnie. Bo np. ścieżka rowerowa na Szosie Zambrowskiej to śmiech na sali. Jadąc w kierunku Pogotowia ścieżka nagle się kończy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

"I jeszcze żeby nauczyć pieszych że jak na chodniku jest narysowany rower to tam się nie chodzi...."
Masz rację, tamtędy się NIE CHODZI bo to NIE JEST CHODNIK, tylko ŚCIEŻKA ROWEROWA!!! Tamtędy się JEŹDZI ROWEREM!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

wlasnie jest tam rygor jak nigdzie tylko kucie kucie i nic wiecej zadnych imprez w szkole mi sie kojarzylo z zakonem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

Dla mnie to po prostu totalny ABSURD

Słyszałem, że niedawno była jakaś akcja rowerzystków w Łomży. Wie ktoś kiedy będzie następna? Bo po tym co mnie dzisiaj spotkało chętnie będę walczył o SWOJE PRAWA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

Nic nie będzie gorsze od Bernata. ~uczeń Bernata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

W takim razie będę.

Ale przecież każdy widzi jaki jest stan "ścieżek rowerowych" w Łomży. Jest sobie ścieżka i w pewnym momencie znika, a za 200 metrów znowu się pojawia.....
Większe zagrożenie sprawiam zmieniając ciągle ścieżke na ulice i odwrotnie niż jadąc ciągle ulicą. No ale przepisy przepisami.... Logika logiką

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

voodoo no tak, to akurat prawda. Ale są też namalowane "rowery" na ścieżce. Raz jechałem sobie ścieżką rowerową i przede mną stała, a raczej zataczała się (?) spoglądając w niebo kobieta. Stała i patrzyła w niebo na ścieżce rowerowej. Nie wiesz jak ona się zachowa, bo raz wchodziła na chodnik, a raz na ścieżke.... Była trzeźwa, ale patrzyła sobie w chmurki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

A ile razy mozna zwracac uwage?
Nie jest to pierwszy raz. Mozna dzwonic, mowic i co nie tylko a i tak w kolko to samo.
Bywało ze po 3 auta staly w kolejce a nikt nie przyszedl, a po zwroceniu uwagi z wielka łaska wywlekł sie lalus z cieplego k**widołka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarze muszą wybierać, kogo podłączyć do respiratora

Tam można zrobić taki test połączenia czy dźwięku i czasami wykrywa jakieś błędy i można w pomocy sprawdzić jak je naprawić. Dawno nie korzystałam, więc dokładnie nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org