czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wierzyli w boga zamiast w realnego wirusa

Zlikwidowali fabrykę mebli to poco czekać aż zlikwidują MPK. Możesz meble już robić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wierzyli w boga zamiast w realnego wirusa

A czy w Łomży istnieje jakiś lokal, do którego bez krawata nie wejdziesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wierzyli w boga zamiast w realnego wirusa

@Rysio
na szczęście się mylisz, wojsko w Łomży będzie tylko w mniejszej ilości :( a co do zwolnienia pracowników (i żołnierzy też) to nie ma się z czego cieszyć ...

@kmetels na pewno nie jesteś Wojciech Banaszek, co zresztą widać po Twoim nicku ... Ci, którzy Cię znają rozpoznają Cię po nim ... podoficerowie są od roboty a od wypinania piersi po odznaczenia są oficerowie, od zawsze w wojsku jest tak, że pasożytujące darmozjady korzystają z pracy innych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wierzyli w boga zamiast w realnego wirusa

Ciastka i torty u Cendroski są moim zdaniem najlepsze na całej Łomży ale obsługa tragedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wierzyli w boga zamiast w realnego wirusa

Też polecam trase przez Wyszków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wierzyli w boga zamiast w realnego wirusa

Szukam tłumacza z języka niemieckiego do przetłumaczenia papierów najlepiej od ręki.
Z góry dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wierzyli w boga zamiast w realnego wirusa

hm... polemizowałabym co do jakości wyrobów. Kilka razy pod rząd dostałam ciastka z poprzedniego dnia, a to trochę dziwne bo byłam po 11.00 wiec powinny byc świeżutkie. Na obsługę nie narzekam, może dlatego,że jestem tam częstym klientem,z tym że teraz pytam czy są dzisiejsze, bo jak nie to odniosę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wierzyli w boga zamiast w realnego wirusa

mi jak najbardziej też jeśli są świeże:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org