piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pora ściagnąc maski z tych zakłamanych mórd

majaaaa93, ja też mam kawałek i ciężko z dojazdem, ale pojadę w ciemno :D A dlaczego jutro jest ost dzień? Na opłacenie legitymacji mamy 14 dni od otrzymania pisemnego potwierdzenia... Czy mi się to tylko wydaje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pora ściagnąc maski z tych zakłamanych mórd

Tak... Zadzwonię rano :P ja nie wiem, na maila nie dostałam tylko na "on-line rekrutacji" i nie wiem nawet którego dnia... wydawało mi się, że jak 08.08 jest "oficjalne potwierdzenie przyjęć" czy coś w tym stylu, to 2 tyg od tego terminu... w sumie to to wszystko zamotane, gubię się :( a wy jak z tym indeksem? ma ktoś wydruk do opłaty czy coś w tym stylu? Nie ogarniam tematu...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pora ściagnąc maski z tych zakłamanych mórd

martuchnam... bo Ty patrzysz na sprawę z boku, rozumiesz tę zależność? Mogę się mylić, nie znam Cię i nie zamierzam oceniać...
Ja sama kiedyś kochałam "na zabój", wiem, ile można dla kogoś poświęcić...
Zimą tu u mnie na wsi chłop miał żonę i 3 dzieci, nie wiadomo dlaczego się powiesił, miał jakąś depresję... takie rzeczy się zdarzają bo są ludzie bardziej lub mniej emocjonalni. Nie da się wszystkiego w życiu zrozumieć i ja nie chcę tłumaczyć czyichś postaw,jest mi po prostu przykro, że do tego musiało dojść :(

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pora ściagnąc maski z tych zakłamanych mórd

a o której wy chcecie się spotkać w końcu ? ;d

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pora ściagnąc maski z tych zakłamanych mórd

Miala*

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org