sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oposycja upszejmie dzienkuje za dydlefa

Kobietą sama jestem.Nie chodzi mi o patelnię tylko o takie specjalne urządzenia do robienia naleśników.W necie jest sporo fotek,można sobie obejrzeć jak to wygląda.Poza tym to nie jest dla mnie tylko dla kogoś bliskiego chcę podarować jako prezent.Do agria-> dzięki za info,jutro wybiorę się tam i poszukam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oposycja upszejmie dzienkuje za dydlefa

idiota się odezwał.
nie musisz sie przedstawiać,szacunku troche każdy ma prawo pisać co uważa ale nie obrażać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oposycja upszejmie dzienkuje za dydlefa

Wiele ludzi tak robi i daje rade. Trzymam kciuki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oposycja upszejmie dzienkuje za dydlefa

Potrzebuje dojechac na lotnisko do modlina 22 sierpnia moze ktos jedzie i ma wolne miejsce?? moze ktos wie o jakims busie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oposycja upszejmie dzienkuje za dydlefa

Autor: adampołudnie
...

w B-stoku pracuje wielu łomżan - i nie tylko. Wzbudzanie animozji i niechęci pomiędzy tymi miastami jest co najmniej nie na miejscu. Owszem, było to na topie, ale ile lat temu? W każdym razie tak jak autor tego wątku nie zrobiłby żaden porządny łomżanin. Na to mógł sobie pozwolić jedynie wieśniak w sensie mentalym. Ktoś, kto albo już kupił w Łomży lokum za nienależne dotacje rolnicze , albo kupi to. Ktoś, kto prawdopodobnie jeżdzi błyszczącą, lecz przerdzewiałą bmw-icą. Ktoś, komu słoma z butów wystaje, chadza do kościoła, aczkolwiek nic nie rozumie, niedomyty brudas ze słomą w butach i białych skarpetach. Cham jednym słowem. Kretym z dziada pradziada, wywodzący swoje korzenie ze "ślachty". Jednym słowem założyciel tego wątku.

P.s. Zaznaczam, że z Białymstokiem nie łączą mnie żadne więzy rodzinne, towarzyskie czy inne emocjonalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oposycja upszejmie dzienkuje za dydlefa

czyzby upadl niedawno otworzony lumpeks na ul.dwornej new fashion? wczoraj przejezdzajac zerknalem ze wisi kartka " lokal do wynajecia " z tego co widzialem troche osob sie krecilo tam... moze ceny za wysokie? a moze nadszedl czas na te sklepy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oposycja upszejmie dzienkuje za dydlefa

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oposycja upszejmie dzienkuje za dydlefa

Asiula - współczuję..
Miałam troszkę podobną sytuację - też chciałam znać prawdę. Tylko że u mnie do niczego nie doszło ( oprócz dosyć głębokiego zauroczenia ze str mojego małżonka ). Zaingerowałam i ona się wycofała przepraszając mnie. Teraz w sumie żałuję trochę bo nie opłacało się walczyć o takiego cha.ma ... Skończyło się z tamtą to wywija mi inne numery a tak by poszedł w pi.z.du i jeszcze wrócił z podkulonym ogonem a wtedy ja bym miała satysfakcję kopnięcia go a tak dalej sie z nim męczę....
Asiula, wiem ze to boli i jest to przykre, ale nie warto tego aż tak przeżywać...ale każdy musi dojść do tego wniosku sam niestety, tak jak ja... Na siłę go nie zatrzymasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oposycja upszejmie dzienkuje za dydlefa

No nie wiem, czy ktoś ma taki "sprzęd" jak trampkarze;) w wieku 8-13 lat i pachołki;)A te pachołki to w jakim wieku mają być?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org