sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”

kto wygrał? znacie wyniki wyścigów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”

Tak? Przecież ja nikogo nie oskarżam(chociaż tak twe wypociny podają)... Naprawdę nie wiem, skąd taki wniosek... Jeśli nie masz nic mądrego/lub czegoś, co mogłoby pomóc w w/w sprawie do oświadczenia to się lepiej nie udzielaj, a nie nabijasz sobie posty. Zanim zaczniesz oceniać - pierw przyjrzyj się sobie...
Obca jest ci również znajomość znaków polskich. Jeśli już piszesz te swoje wypociny to się chociaż postaraj, istnieje coś takiego, jak netykieta.

Bez pozdrowień.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”

:(

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”

poszukuje ludzi którzy majo do oddaia albo szprzedania tanio sprzęd dla drużyny piłkarskiej np. piłki , stroje , pachołki itp. trampkarzy w wieku 8-13 lat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”

Dla mnie tez to nie jest przyjemne jak opowiadam o swoich problemach ale innego sposobu nie widzialam jak prosba do ludzi tam zyjacych mieszkajacych bo byc moze komus wpadly w oko takie dziwne sytuacje moze tam na poznanskiej - chodzili razem starszy czlowiek z wasami i kobieta mlodsza niepasujaca -no nie wiem - moze wchodzila na teren urzedu celnego i przedstawiala sie jako zona - czesto tez owiedzali jedwabne moze tam mieszka - no kogo mialam pytac jak nie was- dla mnie to zenujace dla niektorych smieszne dla niektorych oburzajace bo moze robia podobne rzeczy tez wpieprzaja sie w cudze zycie - no nie wiem? Jeszcze dodam charakterystyczne wasy ale i rece w bliznach po poparzeniach od wybuchu butli gazowej - podobno w Hartriku tez byli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”

Właściciele też nie zawsze się starają. Moja przyjaciółka chciała tam zrobić wesele i nie mogli się umówić z właścicielem na spotkanie żeby wpłacić zaliczkę. Obiecywał że ten termin i tak im rezerwuje a jak co do czego to sie okazywało że już nieaktualne. Robią w innym lokalu. A jeśli chcesz wyrazić podziękowanie to zanieś właścicielom i KUCHARKOM jakieś kwiaty, wino.. To najlepsze podziękowanie..
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”

No to jest nadzieja, że coś w temacie szkolenia psów w Łomży ruszy wreszcie, bo z tego co widzę kilka osób przyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”

gdzie można kupić kolczyk do ucha dla chłopaka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”

Dziś go nie widziałam, ale jak wrócę z pracy to poszukam :( może właściciel się znalazł.. zobaczymy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”



Jako były żołnierz jednostki wojskowej w Łomży jestem kolejny raz zawiedziony tym co zobaczyłem w naszej regionalnej TV. Po raz kolejny święto i po raz kolejny zaproszone są te same " twarze " ...
Jest mi przykro bo przepracowałem w tej jednostce wojskowej dekadę i po odejściu na emeryturę nikt nie pamięta o byłych żołnierzach z tej jednostki jedynie pamięta się o starych trzydzieści lat temu odeszłych politycznych oficerach którym z okazji święta wręcza się kolejne medale !? Dlaczego ? Czy podoficerowie z tej jednostki nie zasługują nawet na zaproszenie na uroczystości ?
Dlaczego tylko kilku byłych " politycznych " zasługuje na to aby tam stać ? Wydaje się kilku osobom że oni tylko zasługują na szacunek w naszym społeczeństwie ? Otóż nie i chyba trzeba wyprowadzić z błędu towarzystwo wzajemnej adoracji które rządzi do dzisiaj tą jednostką wojskowa w Łomży !! W tej jednostce byli też podoficerowie i chorążowie oraz pracownicy cywilni o których się nie pamięta w zamian za to w TV widzę tylko te same zapijaczone twarze politycznych pułkowników którzy od ponad dwudziestu czy nawet trzydziestu lat nie pracują w naszej jednostce i nic dobrego podczas swojej służby nie wnieśli ale oczywiście co roku nawzajem wręczacie sobie kolejne medale !! Nie pamiętając o tych którzy tworzyli tą jednostkę ... jej historię czasami chwalebną czasami tą skrywaną ale zawsze byli a dzisiaj jedynie polityczny pułkownik może liczyć na zaproszenie oficjalne i kolejny medal ....
Jako były żołnierz tej jednostki nie wyrażam zgody na to co się wydarzyło podczas ostatnich uroczystości Wojska Polskiego w Łomży !!

I chodzi mi tylko o szacunek dla żołnierzy i pracowników cywilnych którzy pracowali w tej jednostce i pamięć o nich ... nie chcę widzieć po raz kolejny tej samej " kliki " jak co roku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”

Całe szczęście od przyszłego roku w Łomży nie będzie wojska i po sprawie, co do pracowników cywilnych wojska do końca roku 25 osób do zwolnienia :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na lewicy wciąż bronią sierpa i młota. Twierdzą, że to dla nich „piękny i ważny symbol”

nata mylisz sie co do mnie...ja po prostu mysle racjonalnie..za partnera ktory zdradza nigdy nie warto odbierac sobie zycia...taki czlowiek nie jest wart az takiego poswiecenia...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org