piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przestrzeganie prawa wg. PZPR-pis

Jak jesteś zainteresowany to napisz na maila damian107@wp.pl i podaj kontakt. Zawsze można się dogadać. A jak ci chodzi o opinie wykonywanych prac też nie ma problemu.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestrzeganie prawa wg. PZPR-pis

Super:) ja zaocznie, gdyż chcę studia pogodzić z pracą:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestrzeganie prawa wg. PZPR-pis

Zaskoczę Cię. Zrobię to bezinteresownie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestrzeganie prawa wg. PZPR-pis

Chciałem tak zrobić ale nie miałem przy sobie nic do pisania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestrzeganie prawa wg. PZPR-pis

na hali Ci naprawi najtaniej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przestrzeganie prawa wg. PZPR-pis

misio331 jest wlasnie przykladem ulomka przez ktorego polska pod nie ktorymi wzgledami stoi w miejscu. Potracili dziewczyne a on bedzie to wyciszal i zachwalal jak to bylo super, bo nie bylo sieci. A co tam ze ktos przewiozl czlowieka na masce.
Powinienes pojac dzieciaczku ze organizujac taka impreze na pierwszym miejscu powinno byc bezpieczenstwo ogladajacych i jezdzacych. I jak widac tutaj to bezpieczenstwo nie bylo zachowane.
Gdyby ciebie rabneli, czy twoja siostre to pewnie nadal bys tu przyklaskiwal tej wspaniales imprezie, co?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org