sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

@Transponder: czyzby pierwsze slowa jakie uslyszales po narodzinach z ust matki gdy na ciebie spojrzala brzmialy "Masakra"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Ktoś chętny na biznes w tym temacie? xxxx79410@gmail.com Oby szybko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

KOMU PODOBALY SIE WYSCIGI NA SPOKOJNEJ????I SMRÓD PALONEJ GUMY???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

NA KAZANSKIEJ BORAWSKA SUPER!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

syf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

szczerze? mam wrażenie , że byliśmy w dwóch innych miejscach.
komentarze na górze bardzo mnie zdziwiły a wręcz zszokowały, bo nie spotkałam się z niemiłą atmosferą w tamtym miejscu a wręcz przeciwnie. Nie wiem nawet od czego zacząć.
Obsługa przemiła, z ciągłym uśmiechem na twarzy. Kiedy zapytaliśmy o informacje dotyczące ośrodka dostaliśmy bardzo szczegółową informację, biuletyn informacyjny oraz zostaliśmy odesłani na stronę internetową .
Posiłek również spożywaliśmy w tamtym miejscyu. Ceny w porządku, jedzenie smaczne, obsługa jak najbardziej na plus ( taka miła pani kelnerka z warkoczem). Co do pani kierownik, jeżeli dobrze kojarzymy, ze to taka pani blondynka to nie spotkaliśmy się z 'olewaniem' nas . Widać, że trzyma to wszystko w kupie i zorganizowaniu. Nie było także jakichś problemów kiedy zapytaliśmy o oprowadzenie po obiekcie a wiemy z doświadczenia, ze nie wszyscy chcą to robić .
Ze swojej strony polecamy bo nie spotkało nas tam nic niemiłego.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Świetna impreza! W końcu coś ciekawego i zrobionego z jajem. A nie jakiś kolejny debilny festyn, gdzie pełno zachlanych mord machających pięsciami. Myślę, że miasto powinno na stałe współpracowac z takimi ekipami jak NIGHT POWER, ponieważ to jak do tej pory najlepsza impreza jaka była w tym mieście!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

pozwólcie że nie skomentuje tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

To bylo świetneee !!! Ja chce jeszcze raz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Ja wybieram się do Gdańska w poniedziałek, po południu. Mogę kogoś zabrać. SMS - 504446111

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Byłam dziś świadkiem jak wielu z Was, "zdarzenia" (jak to powiedział doktorek dyżurny z pogotowia, który przy tym był) tuż po wyścigach na Spokojnej w muzeum maszyn.
Jak to możliwe, że na masowej imprezie w dodatku zamkniętej, ochranianej przez "PIORUN" laseczka wjeżdża nieoświetloną bryką w grupę ludzi ?!?!?! Przewozi dziewczynę na masce i kończy się to tak:
* podwózce udaje się uniknąć kilkorgu innym ludziom tylko dlatego, że byli przodem do jadącego w ich stronę samochodu;
* potrącona wraca do domu (puszczona przez pogotowie, bo nie ma widocznych obrażeń, jest w szoku więc odchodzi;
jej chłopak czy mąż awanturuje się gdzie kierująca miała oczy, lekarz każe mu się uspokoić bo był po piwie - jak to ludzie na tego typu imprezie);
GDZIE POSTĘPOWANIE RUTYNOWE? 24 GODZINNA OBSERWACJA NA ODDZIALE? Podszedł, kazał jej wstać, wsadził do karetki, wypuścił po 2 min i kazał iśc do domu.
*ochrona "PIORUN" uważa, że nic nie widziała i nawet nie wzywają policji żeby sprawdzić czy kierująca nie była pod wpływem... czegokolwiek;
urywają temat kiedy grupka ludzi awanturuje się że każdy z nas mógł być na miejscu potrąconej dziewczyny, oni nie muszą wzywać policji bo może zrobić to każdy świadek a powinna firma ochroniarska... 3 ludzi mówi żeby dzwonili po policję i... i nagle wszyscy zainteresowani "ZDARZENIEM" zaczynają zachowywać się jakby naprawdę nic się nie stało.
PO CO TA OCHRONA TAM BYŁA? ŻEBY KTOŚ BEZ BILETU PRZYPADKIEM NIE PRZESZEDŁ DALEJ NIŻ CI CO ZAPŁACILI? TO NAWET TO IM NIE WYSZŁO BO WIDZIAŁAM JAK KTOŚ BRYKAŁ PRZEZ OGRODZENIE. Wychodzi na to, że nie spełnili swojego zadania za które wzięli kasę, którą wypłacił Urząd Miasta Łomża.


MORAŁ BAJKI JEST TAKI: wjedź w grupę ludzi, wysiądź z samochodu, otrzyj łzy, powiedz że nie wiesz jak to się stało, po prostu odejdź jak gdyby nigdy nic.


Dziewczyno która kierowałaś mam nadzieję że ten post do Ciebie dotrze i życzę Ci za ten brak odpowiedzialności żebyś miała przed oczami potrąconą dziewczynę do końca życia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Rajd sam w sobie był fajny i warto to powtórzyć gdyby nie to że w muzeum maszyn tuż po wyścigu laska wjechała w grupę ludzi, przewiozła dziewczynę na masce i rozeszło się po kościach. Nawet nie sprawdzili czy miała prawko... pełen luz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Czy jedno zdarzenie może przeważyć na opinii całej imprezy?
A może zacznijmy od początku..
1)Kim jesteś by podważyć opinię lekarza pogotowia?To on bierze odpowiedzialność na siebie tym co zrobił i czas pokaże czy mu się oberwie.
2)pracowników ochrony było bardzo dużo ale ludzi jeszcze więęęęcej i nikt nie spodziewał się ze impreza spotka się z takim aplauzem u łomżyniaków.
Tylko czy lokalni ochraniarze umieli by sobie poradzić logistycznie z zabezpieczeniem takich imprez ?Kto emeryci i ludzie z grupą inwalidzką z Purzeczki?
3)Zdumiewajace jest że tyle ludzi było ,a żadnego stoiska z piwem-impra bez alkocholu i tyle ludzi przyszło!
Nie widziałem obszczanych lumpów,mordobicia,kupy śmieci,hamstwa,gówien.
łomżyniacy pokazali że umieją się bawić z klasą ,ale cóż,zawsze znajdzie się jakiś forumowy plankton któremu wiecznie coś nie pasuje-Ten typ ludzi tak juz ma.
Wadę tej imprezy widzę jedną i to wielką.Dopiero była pierwsza taka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Ciekaw jestem czy byś tę imprezę tak zachwalał gdyby ta krowa na Ciebie najechała? :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

koś coś więcej wie o tym zdażeniu wczoraj przed południem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

A Ty byłeś marudzacy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

nooo, pojechalam i wrocilam ! Jechalam przez Wyszkow ,trzymalam sie drogi nr. 62 dobrze ktos tu napisal. Mam prosbe do oglaszajacego sie w sprawie ewentualnego dowozu ------------widzialam dzis tyle rejestracji z bylego lomzynskiego i bialostockiego :)))))))))))) Naprawde rozszerz swoje ogloszenie a klientow napewno bedzie duzo!Zaryzykuj nawet platne na 4lomza!! Okoliczne miejscowosci np. Jedwabne ,zambrow -specjalnie " przepytalam" a to cale towarzystwo o 4 rano w Modlinie:) jak i ja owszem:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Zadzwoń do sołtysa wsi Jednaczewo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Dobre pytanie BRAN NICKA, od kogoś się wymaga, a samemu to nie łaska. I wielkie oburzenie potem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Asiula chciala zablysnac na forum..niestety nie zyskala poklasku..

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Podobno ta panna od "Zdziśka"przeprowadziła się do Szczecina-:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

znowu sami specjaliści z pretensją, nie ma rutynowej obserwacji po potłuczeniu jeżeli lekarz nie stwierdzi zagrożenia, poza tym prawdopodobnie i najczęściej w takich sytuacjach poszkodowani po zbadaniu i rozmowie z lekarzem sami podpisują że nie chcą być przewiezieni do szpitala i są informowani co ewentualnie maja zrobić i gdzie się zgłosić gdyby pojawiły sie niepokojące objawy, jak ktoś przewróci się na rowerze to jest kierowany na obserwację ??? Dajmy ludziom pracować w swoich zawodach, obecnie każdy ma coś komuś do zarzucenia, wszyscy wiedzą coś lepiej od innych - kazdy odpowiada za siebie, ponosi odpowiedzialność. Poza tym jeżeli mi się gdzieś nie podoba bo wychodzę i więcej tam nie wracam, nikt nikogo nie trzyma na siłę. Byłam na takich wyścigach w Olsztynie i uważam że w Łomży było lepiej. Ludzie dajcie spokój z tym ciągłym narzekaniem zróbcie sami coś twórczego bo niektórych się już nie da czytać pozdrawiam Łomżyniaków.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

ania rubik, " Ludzie dajcie spokój z tym ciągłym narzekaniem zróbcie sami coś twórczego" to zdanie pasuje ale chyba nie do tego wątku... Jedno jest pewne, ktoś powinien zawiadomić policję, trochę jej było na miejscu więc po 5 min byli by w miejscu zdarzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Dojazd jest prosty.Wystarczy jechać na ostrołęke i kierować się na Nowy Dwór Maz. z Nowego Dworu to już rzut beretem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

zginal chlopak 27lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

Czy ktoś wie gdzie będzie mozna w lomzy obejrzec ten mecz? (23 sierpnia)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: n o to macie pisowcy to przez waszą głupotę 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

o ile wiem, to na forum regulamin zakazuje reklamowania się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org