wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dalej juz będzie tylko gorzej, jeżeli ......

Syta Panna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dalej juz będzie tylko gorzej, jeżeli ......

Do kebabowni :):)


obojętnie której :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dalej juz będzie tylko gorzej, jeżeli ......

kolejna sprawa...

hahahaha - bo nie da sie tego okreslic zupelnie inaczej jak tylko pelnym i doglebnym wysmianiem...


powinnas powiedziec ze poprostu nie stac cie na wynajecie porzadnego mieszkania w normalnej cenie albo rudery za 100 zlotych

a nie smiesz wysmiewac oczekiwania innych ludzi ktorzy chca wynajac porzadne pokoje/ lokale za normalne i nalezne pieniadze

moze poradzisz sobie sama?

kup mieszkanie za 200-250 tys - i wynajmij jeden pokoj komus za 200zl... starczy ci na mleko i kawe...

jak znajdziesz to.. znajdziesz... ale przestan robic z siebie posmiwisko... idz do wojska tam dotaniesz prycze i 3 posilki za darmo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dalej juz będzie tylko gorzej, jeżeli ......

http://demotywatory.pl/3898757/Moja-dziewczyna-marzyla-o-wyprawie-do-Chin


i tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dalej juz będzie tylko gorzej, jeżeli ......

Dzieki BRAK NICKA to prawda na tym swiecie ciezko jest aktualnie znalezc odpowiednia dziewczyne ktora jest wporzadku:) a pozatym to skad _maly_ mozesz wiedziec ze nie ma jak pisza ma poczte lub gg:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dalej juz będzie tylko gorzej, jeżeli ......

jeszcze wpadne w tyg..zostalo mi kilka spraw do zalatwienia

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org