sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zasługi Stowarzyszenia Wizna 1939

a dokładnie gdzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasługi Stowarzyszenia Wizna 1939

Ja tam nigdy w tej greckiej jakos tlumow nie widzialam :)
Ale za to polecam Syta Panne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasługi Stowarzyszenia Wizna 1939

Zróbmy tak:

Umawiamy się wstępnie na wstępne spotkanie integracyjne które odbędzie się w czwartek o 19 w Piwiarni Warki.

Serdecznie zapraszam.

Wszystko co powyższe można, zmienić i przedyskutować. Czekam na pomysły!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasługi Stowarzyszenia Wizna 1939

polis chylę czoła, słuszność masz, tego mi słowa brakowało...
Jak jesteś z okolic, nie z miasta to znajomego jakiegoś poproś z miasta o przysługę, jeśli nie to czemu się nie możesz pofatygować? Przecież to i tak trzeba się pofatygować do tej najbliższej, by wiedzieć, w której odbywa się "dyżur". Lenistwa, wybacz, nic nie usprawiedliwia.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasługi Stowarzyszenia Wizna 1939

Polecam pana Pawła Marciniaka, gabinet na Staffa, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Od małego jest moim dentystą i w przeciwieństwie do innych dzieci, nigdy nie miałam problemu z jakimś strachem przed wizytą, wręcz przeciwnie zawsze chętnie chodziłam do dentysty, a każda wizyta była nagradzana dyplomem dzielnego pacjenta :) http://dentystamarciniak.pl/glowna.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasługi Stowarzyszenia Wizna 1939

Niech "wstępnie" będzie, że o 15 ..., a jakby komuś nie pasowało to przecież się jeszcze dogadamy, do czwartku kawał czasu;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasługi Stowarzyszenia Wizna 1939

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasługi Stowarzyszenia Wizna 1939

chyba wam sie w glowach popierdol...lo


szukasz jalmuzny i kropka - tak jak juz wczesniej wspomnialem

i chwalisz sie czy zalisz???

wspominasz publicznie o katordze jaka cie dotyczy w zyciu z tesciowa - czyli sama o sobie swiadczysz jaka jestes pusta i tepa bo o takich rzeczach sie nie mowi - wiec ja pytam jak by sie zylo twojemu mezowi z twoja matka??

o tym sie nie mowi na forum i albo to zrozumiesz albo rozpedz sie i walnij glowa w sciane!!! bo tylko doglebnie tepy czlowiek porusza takie tematy publicznie... i nic mnie nie obchodzi co ty przezylas... poprostu trzeba miec swoj rozum honor i obeznanie w swiecie

jak tak ci zle to wyprowadz sie do swojej matki albo idz... gdzies... i tyle w tym temacie!!!

wymowna synowa kur.. go mac...

jeszcze raz poweim byc moze znajdziesz kogos naiwnego kto ci za 200 zl wynajmie mieszkanie - po pierwsze bylo by to niesamowite szczescie a po drugie glupota wlasciciela!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zasługi Stowarzyszenia Wizna 1939

I co -znalazłaś tą kochankę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org