piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
katolicy wywieszają tęczowe flagi

Podejmę raczej dość trudny temat, ale nurtujący mnie od zawsze, chodzi mi nie tyle co o powstanie otaczającego nas świata, czyli planety, na której żyjemy a raczej o jego "stwórcę". Wiadomo - są i katolicy, czyli wierzący w tzw. "naszego" Boga, są ateiści jak i agnostycy, jednak biorąc świat na tzw. "chłopski rozum" teoria wyznawana przez katolików wydaje się trochę naiwna. Druga strona, czyli nauka przedstawia to zupełnie inaczej ale moim zdaniem również błędnie. Większość z nas od dziecka ma wpajany katolicyzm, część dopiero po osiągnięciu pewnego intelektualnego poziomu zaczyna wszystko analizować i część dochodzi do wniosku, że wpojona wiara jest błędna, nie jest poparta żadnymi wiarygodnymi dowodami. Ostatnio spotkałem się z teorią, że nasze życie to jedna wielka symulacja zaprojektowana p rzez inteligentniejsze cywilizacje, w pewnym stopniu to ma jakiś sens jednak również nie wydaje się do końca realne. Co do jednego nie mam wątpliwości- że nie jesteśmy sami we wszechświecie, liczy sobie zbyt wiele lat i jest zbyt wielki aby w to wątpić, poza tym jest też wiele niepodważalnych dowodów na ten temat. Zastanawia mnie tylko jedno- czy te bardziej rozwinięte, obce cywilizacje mają jakiś większy wpływ na nasze ziemskie życie? To że nas odwiedzają jest niezaprzeczalne, bo tylko ograniczony człowiek z zamkniętym umysłem mógłby negować ich istnienie, ale przechodząc do sedna, jak myślicie - kto rządzi tym światem i zarazem nami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

Wiecie może gdzie w promieniu do 80 km od Łomży są rynki w środę ??Zależy mi bardziej na wsiach niż miastach.Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

ciekawe czemu ten uśmiech na końcu zdania hOj? czyżby źle płacili? ;p heh fajnie! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

właśnie jest bardzo mało miejsca,i w tym jest problem,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

a co do jantara to szkoda gadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

A jeszcze gdzieś??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

FIN :)
Ale nie tęsknimy za cy.ckami tak jak ty:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

Kolejny łomżynska pseudofirma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

u mnie chyba nalezy rozebrac pol samochodu!!!!!!!!!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

Bardzo proszę o pomoc. Wczoraj ok 22.00 w okolicy Ks. Janusza zaginął Husky. Wszelkie informacje proszę przekazywać na nr tel 509682358

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

znika prad!!!!!!!! z kolumny kierowniczej - jak rabne maska odrazu jest:))) wiec cos nie tak?!!!! glosno pracuje i jak ciut teraz!!! zimno to miauczy jak kot!!!!!!!! a co bedzie zima?? eee. tam np. wrzesien??!!!!!!!! masakra!!!!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

Są na forum jeszcze inne osoby, które dotychczas się nie wypowiedziały a zamierzają przybyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

ja natomiast pamietam do dzis:))) jak moja babka WAZYLA NA WADZIE 10-KILOGRAMOWEJ TONE WEGLA:))) I CHOLERA ZWAZYLA!!!!! co tam dalej bylo nie pamietam:)))))) ale wozak to nie pozostal w dobrej kondycji zdrowotnej:))))))))))))))




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

wlasnmie w piatnicy pasowalo by mi najbardziej ale ludzie nie chca wynajac....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

w Łomży trzeba jeszcze "odstępne"płacić,ale powodzenia!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

Potwierdzenie juz do mnie dotarlo:) wiec jutro dzwonie i dowiem sie co z tym indeksem, bo na uczelnie mam troche daleko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

zalezy z kim i gdzie,i od tego jaka jestes w te klocki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

Dzięki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: katolicy wywieszają tęczowe flagi

Oto jedna z teorii (ta smutna) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org