czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Posłowie podwyższają sobie pensję o 4000zł a emeryci waloryzacji 40z

bylo siedziec w domu a nie sie włoczyc samolotami jak Himilsbach z Maklakiewiczem jak wygrali 17 mln w lotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłowie podwyższają sobie pensję o 4000zł a emeryci waloryzacji 40z

Takie są skutki oszczędzania, trzeba było kupić bilet na Aerlingusa lub na coś równie godziwego i przylecieć do Warszawy, a nie teraz użalać sie na forum.Ja nie poleciał bym do Modlina choćby bilet był o 50E tańszy ! Tak więc gratuluje odwagi :]

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłowie podwyższają sobie pensję o 4000zł a emeryci waloryzacji 40z

Przecież koń w kieszonkę nie nasra robi to gdzie musie podoba, a że była parada z udziałem koni to i kupa gówna została, ale nie znaczy to że jest tam tylko pełno kucy! i powiem ci więcej gówno wiesz o tym kraju, i nie sądzę żebyś zjeździła go wzdłuż i wSZerz bo sam tego nie zrobiłem a jeździłem bardzo dużo.Tak więc jeśli ci się tu nie powiodło to nie przyjeżdżaj i nie wąchaj tych "kucy" , a przede wszystkim nie obrażaj.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłowie podwyższają sobie pensję o 4000zł a emeryci waloryzacji 40z

Księża mają nową misję - zmniejszyć i tak śmiesznie małą ilość ludzi w kościele. Nikt normalny przy 30 stopniowym upale nie pójdzie do dusznego kościoła w długich spodniach i koszulce, chyba że kościół zainwestuje w klimatyzację.
Adam i Ewa latali nago i jakoś to Bogu nie przeszkadzało. Widocznie księżom żal, że oni muszą być na mszy okuci po sam nos.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłowie podwyższają sobie pensję o 4000zł a emeryci waloryzacji 40z

Czego wy się spodziewaliście, że z takiego wypizdowa jak Łomża z ~65tys mieszkańców autobus rejsowy do Modlina będzie jeździł? Podrzędnego lotniska dla low costów? Jak jest się przygłupim i nie potrafi dojechać z lotniska na dworzec wschodni to bardzo przepraszam na stronie lotniska jest wszystko opisane. Wybierasz człowieku tanie lotnisko to licz się z tym, że dojazd będzie taki sobie.

Swoją drogą Modlin to straszna dziura, stodoła postawiona w której jeszcze nic nie ma, jak stamtąd odlatywałem to nawet działał tylko jeden kibel męski. Nie ma kawiarni czy sklepów bezcłowych nie ma ***** nic. Nawet gazety nie kupisz. Tylko automaty z piciem i batonami (ceny adekwatne do miejsca). Na zewnątrz jest budka która sprzedaje jedzenie, kanapki mają dobre i co śmieszniejsze zrobione przez LOT catering...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłowie podwyższają sobie pensję o 4000zł a emeryci waloryzacji 40z

Yyyyy... myślałam, że chodzi o wiarę, o to co człowiek ma w sercu i jakie są jego intencje i czyny, a nie o ubiór.

Dla Boga nie ma znaczenia jak się ubieramy, ale jakimi ludźmi jesteśmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłowie podwyższają sobie pensję o 4000zł a emeryci waloryzacji 40z

udostępnię ją na facebooku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłowie podwyższają sobie pensję o 4000zł a emeryci waloryzacji 40z

Jak ktoś zarabia naprawdę to siedzi cicho....
Tylko fantasci pisza takie rzeczy na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłowie podwyższają sobie pensję o 4000zł a emeryci waloryzacji 40z

Przecież na Szosie Zambrowskiej (a właściwie - przy Szosie) stawiają Biedronkę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłowie podwyższają sobie pensję o 4000zł a emeryci waloryzacji 40z

mmoze tylko na kontrol wzieli. lepiej dmuchac na zimne. zdrowia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org